2020. október 9.
Vereség Dunaújvárosban
Futsalcsapatunk pont nélkül távozott Dunaújvárosból.

Újabb nehéz mérkőzés várt ránk, idegenben, Dunaújvárosban. A mérkőzés eleje jól sikerült, Büki Baltazár góljával hamar vezettünk, de a szünetig fordítottak a hazaiak. A második félidőben sokáig 2-1 volt az állás, a 26. percben azonban újabb két találatot kaptunk.

A végére átálltunk az öt a négyre, és Büki szemfüles góljával szépítettünk, de a Dunaferr egy üreskapus helyzetből betalált, így kialakult az 5-2-es végeredmény. Továbbra is győzelem nélkül állunk.

FÉRFI FUTSAL NB I, 6. FORDULÓ
Dunaferr - FTC-Fisher Klíma 5-2 (2-1)
Gól: Sánta, Seregy, Dorogi, Montero (2), ill. Büki (2)

Tartalékosan is szép helytállás a címvédő ellen

Futsalcsapatunk sokáig vezetett a címvédő Berettyóújfalu ellen, végül 2-1-re kikapott.

14 gól, sima továbbjutás a kupában

Futsalcsapatunk 14-1-re legyőzte a Pázmándfalut a kupában, így továbbjutott a nyolcaddöntőbe.

Távozik futsalosaink vezetőedzője, Madarász János

Futsalcsapatunk vezetőedzője, Madarász János benyújtotta lemondását. Vezetőségünk elfogadta a döntését.

Elképesztő derbi, 16 góllal, iksszel a végén

Csaknem 10 év után újra FTC-Újpest derbit rendeztek a futsal NB I-ben, amely 8-8-cal ért véget.

Kilenc és fél év után újra FTC-Újpest derbi az NB I-ben

Csaknem napra pontosan kilenc és fél év után pénteken újra FTC-Újpest rangadót rendeznek a futsal NB I-ben.

Továbbra is gödörben, újabb vereség

Futsalcsapatunk 2-0-ra vezetett az Aramis otthonában, de végül háromgólos vereséget szenvedett.

Továbbra is tart a rossz szériánk

Futsalcsapatunk újabb vereséget szenvedett, ezúttal a Veszprém ellen.

Pont nélkül maradtunk a gólgazdag mérkőzésen

Hiába vezetett futsalcsapatunk, szoros mérkőzésen pont nélkül maradt Kecskeméten.