2023. március 29.
Egy gól döntött a Szekszárd elleni bajnokin
Zyen Jones 55. percben szerzett góljával legyőztük a Szekszárdot, sorozatban ötödik meccsünket nyertük.

Zsinórban négy megnyert bajnoki mérkőzés után a Szekszárd együttesét fogadta az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban második számú csapatunk az NB III Közép csoportjának 28. fordulójában.

Az előző mérkőzésekhez hasonlóan a Szekszárd ellen is támadó szellemben lépett pályára Korolovszky Gábor együttese. Folyamatosan nyomás alatt tartottuk ellenfelünket, de a masszívan védekező vendégek hátsó alakzatát eleinte nem tudtuk áttörni. Az első félidőben végül csak helyzetekig jutottunk, így 0-0-val mentünk a pihenőre.

Az 55. percben aztán megtört a jég, Zyen Jones góljával megszereztük a vezetést (1-0). A gól megadta a kellő löketet a mieinknek a folytatásra, rendre ott voltunk a szekszárdiak kapuja előtt, de nem tudtunk újabb gólt szerezni, így maradt az 1-0.

Ezzel a győzelemmel tartalékcsapatunk immáron sorozatban öt megnyert bajnoki mérkőzésnél tart. A következő fordulóban, április 2-án, vasárnap 16.00-tól az ESMTK vendégeként lépünk pályára.

Férfi labdarúgás,
NB III Közép csoport, 28. forduló

FTC II – Szekszárd 1-0 (0-0)
Budapest, FTC-MVM Népligeti Sportközpont

FTC II: Mergl - Lukács, Cubra, Almássy, Kaján - Trimboli, Tóth - Jones (Ladányi, 71.), Pintér (A. Mazzonetto, 46.), Varga - Pócsik (N. Mazzonetto, 90.)
Vezetőedző: Korolovszky Gábor

Gól: Jones (55.)

NB III: Vereség a Szentlőrinc otthonában

Második csapatunk 6-2-es vereséget szenvedett.

NB III: Győzelem az Érd ellen

Második csapatunk 3-0-ra verte az Érdet.

NB III: Kétgólos vereség Kaposváron

Második számú labdarúgócsapatunk 2-0-ra maradt alul a Kaposvári Rákóczi vendégeként.

Döntetlen hazai pályán a Mohács ellen

NB III-as labdarúgócsapatunk 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán a bajnokság 22. fordulójában.

Nem született gól Dunaújvárosban

NB III-as labdarúgócsapatunk 0-0-s döntetlent játszott a bajnokság 21. fordulójában.

NB III: Vereség az Iváncsa ellen

Második csapatunk 2-1-s vereséget szenvedett a 20. fordulóban.

Egy gól döntött, vereség az MTK II ellen

Az FTC II kiélezett meccsen szenvedett vereség a bajnokság 19. fordulójában.

Egygólos vereség a tavaszi nyitányon

NB III-as férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re kikapott a Bonyhád-Majos ellen a bajnokság 18. fordulójában.