2023. november 5.
Egygólos győzelem a dobogós ellen
NB III-as labdarúgócsapatunk Gágyor góljával 1-0-ra legyőzte a Nagykanizsát.

NB III-as labdarúgócsapatunk a bajnokság 14. fordulójában a Nagykanizsa együttesét fogadta a Kocsis Sándor Sportközpontban.

Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek, de gól nem született, így 0-0-val mentek szünetre. A fordulás után az FTC tudta fokozni az iramot, több helyzetet dolgozott ki, mint ellenfele. A 64. percben Gágyor Domán révén megszereztük a vezetést (1-0). Előnyünket a mérkőzés végéig megőriztük, így 1-0-ra legyőztük a Nagykanizsát.

Az FTC II legközelebb november 12-én, vasárnap 11.00-tól a Paksi FC II vendégeként lép pályára.

Férfi labdarúgás,
NB III Dél-nyugati csoport, 14. forduló

FTC II – Nagykanizsa 1-0 (0-0)
Budapest, Kocsis Sándor Sportközpont

FTC II: Őri – Lukács, Almássy, Takács, Shadirac, Molnár (Bagi, 46.) – Manner, Tóth, Baráth (Ladányi, 92.) – Gágyor (Keita, 88.), Katona
Vezetőedző: Korolovszky Gábor

Sárga lapok: Baráth (51.), Őri (94.), Lukács (95.)

Gól: Gágyor (64.)

NB III: Győzelem a PTE-PEAC ellen

Második számú labdarúgócsapatunk 2-1-es győzelmet aratott a pécsiek ellen.

NB III: Vereség a Szentlőrinc otthonában

Második csapatunk 6-2-es vereséget szenvedett.

NB III: Győzelem az Érd ellen

Második csapatunk 3-0-ra verte az Érdet.

NB III: Kétgólos vereség Kaposváron

Második számú labdarúgócsapatunk 2-0-ra maradt alul a Kaposvári Rákóczi vendégeként.

Döntetlen hazai pályán a Mohács ellen

NB III-as labdarúgócsapatunk 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán a bajnokság 22. fordulójában.

Nem született gól Dunaújvárosban

NB III-as labdarúgócsapatunk 0-0-s döntetlent játszott a bajnokság 21. fordulójában.

NB III: Vereség az Iváncsa ellen

Második csapatunk 2-1-s vereséget szenvedett a 20. fordulóban.