2024. március 3.
Egygólos vereség a tavaszi nyitányon
NB III-as férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re kikapott a Bonyhád-Majos ellen a bajnokság 18. fordulójában.

A téli szünet után az NB III Dél-Nyugati csoportjában szereplő FTC II is megkezdte szereplését a 2023/24-es szezon tavaszi felében. Március 3-án, vasárnap a Bonyhád-Majos együttesét fogadtuk az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban.

A vendégek a 12. percben megszerezték a vezetést, Preininger volt eredményes (0-1). Előnyét megtartotta a szünetig, így 1-0-ra vezetett a Bonyhád-Majos a félidőben. A fordulás után nem kellett sokat várni az egyenlítésre, Manner értékesítette a megítélt büntetőt (1-1). Mindkét oldalon megvoltak a lehetőségek, de sokáig egyik csapat sem tudta meglőni a második gólt. A 74. percben a vendégek is büntetőt kaptak, Pál pedig magabiztosan lőtt a kapuba (1-2). Újabb gól már nem született, így NB III-as labdarúgócsapatunk 2-1-es vereséggel indította a tavaszt.

Korolovszky Gábor együttese legközelebb március 10-én, vasárnap 11.00-tól az MTK II vendégeként lép pályára.

Férfi labdarúgás,
NB III Dél-Nyugati csoport, 18. forduló

FTC II – Bonyhád-Majos 1-2 (0-1)
Budapest, FTC-MVM Népligeti Sportközpont

FTC II: Radnóti – Ladányi (Lukács, 78.), Almássy, Takács, Dhonata – Fenyvesi (Gágyor, 84.), Manner – Szabó, Varga, Kehinde (Bagi, 46.) – Berényi (Birkás, 67.)

Gólok: Manner (49. – büntető), illetve Preininger (12.), Pál (74. – büntető)

NB III: Győzelem a PTE-PEAC ellen

Második számú labdarúgócsapatunk 2-1-es győzelmet aratott a pécsiek ellen.

NB III: Vereség a Szentlőrinc otthonában

Második csapatunk 6-2-es vereséget szenvedett.

NB III: Győzelem az Érd ellen

Második csapatunk 3-0-ra verte az Érdet.

NB III: Kétgólos vereség Kaposváron

Második számú labdarúgócsapatunk 2-0-ra maradt alul a Kaposvári Rákóczi vendégeként.

Döntetlen hazai pályán a Mohács ellen

NB III-as labdarúgócsapatunk 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán a bajnokság 22. fordulójában.

Nem született gól Dunaújvárosban

NB III-as labdarúgócsapatunk 0-0-s döntetlent játszott a bajnokság 21. fordulójában.

NB III: Vereség az Iváncsa ellen

Második csapatunk 2-1-s vereséget szenvedett a 20. fordulóban.