2022. május 29.
Győzelemmel zárta az idényt tartalékcsapatunk
Mindkét félidőben eredményes volt az FTC II, amely 2-0-ra győzött a szezonzárón.

A labdarúgó NB III Közép-csoportjában szereplő FTC II vasárnap délután a harmadosztályból kiesett Dabas-Gyón együttesét fogadta az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban. Különösebb tétje már tartalékcsapatunk számára sem volt a bajnokinak, hiszen a kilencedik pozíción sem javítani, sem rontani nem tudott Borbély Balázs vezetőedző együttese.

Amikor úgy tűnt, hogy gól nélkül ér véget az első félidő, akkor szerzett vezetést az FTC II: az első játékrész hajrájában Gera Zalán talált a dabasiak kapujába (1-0). Ezt az előnyt mindvégig megőrizte, sőt, a 82. minutumban Pajti Attila révén meg is duplázta a házigazda, amely így 2-0-s győzelemmel zárta a bajnokságot.

Az FTC II 38 mérkőzésen 59 pontot gyűjtve a 9. helyen végzett az NB III Közép-csoportjában.

NB III Közép-csoport, 38. forduló

FTC II–Dabas-Gyón FC 2-0 (0-0)

Budapest, FTC-MVM Népligeti Sportközpont. Játékvezető: Gáspár András

Gólszerzők: Gera Z. (44.), Pajti (82.)

NB III: Vereség a Szentlőrinc otthonában

Második csapatunk 6-2-es vereséget szenvedett.

NB III: Győzelem az Érd ellen

Második csapatunk 3-0-ra verte az Érdet.

NB III: Kétgólos vereség Kaposváron

Második számú labdarúgócsapatunk 2-0-ra maradt alul a Kaposvári Rákóczi vendégeként.

Döntetlen hazai pályán a Mohács ellen

NB III-as labdarúgócsapatunk 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán a bajnokság 22. fordulójában.

Nem született gól Dunaújvárosban

NB III-as labdarúgócsapatunk 0-0-s döntetlent játszott a bajnokság 21. fordulójában.

NB III: Vereség az Iváncsa ellen

Második csapatunk 2-1-s vereséget szenvedett a 20. fordulóban.

Egy gól döntött, vereség az MTK II ellen

Az FTC II kiélezett meccsen szenvedett vereség a bajnokság 19. fordulójában.

Egygólos vereség a tavaszi nyitányon

NB III-as férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re kikapott a Bonyhád-Majos ellen a bajnokság 18. fordulójában.