2020. augusztus 30.
Harcos meccsen egy gól döntött, győzött a Fradi II
Az NB III hetedik fordulójában a Fradi II hazai pályán 1-0-s győzelmet aratott a Dunaújváros ellen.

Néhány nappal korábban, augusztus 26-án szerdán csapatunk egygólos vereséget szenvedett a Dabas vendégeként. Ezek alapján nem volt meglepő, hogy a mai, Dunaújváros elleni bajnokin azzal az elhatározott céllal lépett pályára Máté Csaba együttese, hogy feledteti a négy nappal ezelőtti eredményt.

A Fradi játékosai elszántan vetették bele magukat a küzdelembe, de a vendégeket sem kellett félteni. Gyakorlatilag mind a két fél előtt megvoltak a lehetőségek, de egy ideig egyikük sem tudott élni ezekkel. Végül a 27. percben, a hét perccel korábban beálló Katona Bálint egy remek kombináció után gyönyörű gólt szerzett, előnyhöz juttatva a Ferencvárost (1-0). Ezt követően sem álltak le a csapatok, mindkét oldalon megvoltak a lehetőségek, ráadásul mind a Fradi, mind pedig a Dunaújváros eltalálta a kapufát.

NB III-as labdarúgócsapatunk ezzel a győzelemmel feledtette a szerdai vereséget, de a Dabas mai győzelme miatt továbbra is a harmadik helyet tudhatja magáénak. A Fradi legközelebb szeptember 5-én, szombaton a Szeged vendégeként lép pályára.

A találkozót követően a vezetőedző, Máté Csaba értékelte a látottakat: - Egy rendkívül küzdelmes meccsen vagyunk túl, ahol mind a két félnek megvoltak a maga helyzetei. Szerencsére mi élni is tudtunk az egyik ilyen lehetőséggel, de ezt követően sem vettünk vissza. Nagyon döntetlen gyanús mérkőzés volt, hiszen az Újváros és mi is eltaláltuk még egyszer-egyszer a kapufát, de a srácok jelesre vizsgáztak küzdeni akarásból. Minden gratulációt megérdemelnek.

Férfi labdarúgás, NB III Közép-csoport, 7. forduló
FTC II – Dunaújváros 1-0 (1-0)
Gólszerző: Katona Bálint (27’)
FTC II: Szécsi – Arday, Molnár, Orosz – A. Mazzonetto, Leandro, Szabó, Csonka – Gera, Pócsik, Hajdú Vezetőedző: Máté Csaba

NB III: Vereség a Szentlőrinc otthonában

Második csapatunk 6-2-es vereséget szenvedett.

NB III: Győzelem az Érd ellen

Második csapatunk 3-0-ra verte az Érdet.

NB III: Kétgólos vereség Kaposváron

Második számú labdarúgócsapatunk 2-0-ra maradt alul a Kaposvári Rákóczi vendégeként.

Döntetlen hazai pályán a Mohács ellen

NB III-as labdarúgócsapatunk 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán a bajnokság 22. fordulójában.

Nem született gól Dunaújvárosban

NB III-as labdarúgócsapatunk 0-0-s döntetlent játszott a bajnokság 21. fordulójában.

NB III: Vereség az Iváncsa ellen

Második csapatunk 2-1-s vereséget szenvedett a 20. fordulóban.

Egy gól döntött, vereség az MTK II ellen

Az FTC II kiélezett meccsen szenvedett vereség a bajnokság 19. fordulójában.

Egygólos vereség a tavaszi nyitányon

NB III-as férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re kikapott a Bonyhád-Majos ellen a bajnokság 18. fordulójában.