2022. március 6.
Háromgólos vereség Hódmezővásárhelyen
Tartalékcsapatunk közel félórát emberhátrányban játszott.

Az NB III Közép-csoportjában szereplő FTC II két győzelemmel a háta mögött várta a vasárnapi, hódmezővásárhelyi mérkőzést, ahol a házigazda Hódmezővásárhelyi FC korán megszerezte a vezetést, már a 13. percben előnyhöz jutott (1-0). Antman Joshua gólja egyben a félidei eredményt is kialakította.

A térfélcserét követően sokáig nem esett újabb gól, a hajrához közel azonban 10 percen belül eldőlt a pontok sorsa: a 68. minutumban Molnár Ádin, tízzel később pedig Bata Kristóf is betalált a 62. percben Arday Dominik kiállítása miatt megfogyatkozó Ferencváros kapujába, így kialakítva a 3-0-s végerdményt.

Együttesünk legközelebb március 13-án, hazai pályán szerepel, akkor a listavezető Kozármisleny lesz az ellenfél.

Képünk illusztráció!

NB III Közép-csoport, 24. forduló

Hódmezővásárhelyi FC–FTC II 3-0 (1-0)

Hódmezővásárhely, Hódmezővásárhelyi Városi Stadion. Játékvezető: Szommer Attila

FTC II: Mergl –  Orosz (Kaján, 71.), Könczey, Cubra, Arday – Mazzonetto A., Pintér (Vida, 71.), Leandro – Lisztes (Vogyicska, 83.), Baturina, Mazzonetto N (Czékus, 78.). Vezetőedző: Borbély Balázs

Sárga lap: Ondrejó (51.), Povázsai (59.), illetve Könczey (30.), Orosz (44.), Leandro (91.)

Kiállítva: Arday (62.)

Gólszerzők: Joshua (13.), Molnár (68.), Bata (78.)

NB III: Győzelem az Érd ellen

Második csapatunk 3-0-ra verte az Érdet.

NB III: Kétgólos vereség Kaposváron

Második számú labdarúgócsapatunk 2-0-ra maradt alul a Kaposvári Rákóczi vendégeként.

Döntetlen hazai pályán a Mohács ellen

NB III-as labdarúgócsapatunk 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán a bajnokság 22. fordulójában.

Nem született gól Dunaújvárosban

NB III-as labdarúgócsapatunk 0-0-s döntetlent játszott a bajnokság 21. fordulójában.

NB III: Vereség az Iváncsa ellen

Második csapatunk 2-1-s vereséget szenvedett a 20. fordulóban.

Egy gól döntött, vereség az MTK II ellen

Az FTC II kiélezett meccsen szenvedett vereség a bajnokság 19. fordulójában.

Egygólos vereség a tavaszi nyitányon

NB III-as férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re kikapott a Bonyhád-Majos ellen a bajnokság 18. fordulójában.

Győzelem hajrágólokkal

A dobogón zárta az őszt az FTC II, amely nem adta fel, és a végén nyerte meg a Fehérvár elleni meccset.