2021. november 14.
Hatgólos meccsen döntetlen a Vác otthonában
NB III-as férfi labdarúgócsapatunk 3-3-as döntetlent játszott a Vác vendégeként a bajnokság 17. fordulójában.

Az NB III Közép csoportban szereplő FTC II a bajnokság 17. fordulójában a találkozót megelőzően 17. helyen álló Vác vendégeként lépett pályára.

A mieink jól kezdték a találkozót, rögtön az elején Vida góljával szerezték meg a vezetést (0-1). A lendület nem fogyott el, így nem sokkal később N. Mazzonetto révén meglőttük a másodikat is (0-2). A folytatásban is meg voltak a lehetőségeink, de ezeket nem tudtuk kihasználni, ellenben a Vác egy hibát kihasználva szépíteni tudott (1-2). Még a szünet előtt Könczey szemfüles góljával sikerült visszaállítanunk a kétgólos különbséget (1-3).

Nem jöttünk ki jól a második félidőre, sok volt az egyéni, ki nem kényszerített hiba. 20 perccel a vége előtt Alessio Mazzonetto megkapta második sárga lapját, így emberhátrányban kellett védekezünk a hátralévő időben. A mieink mindent megtettek a győzelem érdekében, de egy pontrúgást követően előbb szépített a hazai együttes, majd a hajrában egy beadás után harmadszor is eredményes volt, ezzel kialakította a 3-3-as végeredményt.

A találkozó után csapatunk vezetőedzője, Borbély Balázs értékelt.
- Fontos volt, hogy jól kezdtük a találkozót, gyorsan megszereztük a vezetést, majd meglőttük a második gólunkat is. Ezután is voltak helyzeteink, de nem voltunk elég pontosak, az ellenfél pedig egy középpályán elkövetett hiba után visszajött a meccsbe. A szünet után akadozott a játékunk, ráadásul 20 perccel a vége előtt emberhátrányba is kerültünk, így nem volt egyszerű dolgunk. A emberelőnyt sikerült kihasználniuk, a kiállítás alapvetően befolyásolta a végeredményt.

Borbély Balázs tanítványai legközelebb november 21-én, vasárnap 11.00-kor lépnek pályára, amikor a Paksi FC II-t fogadják az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban.

Férfi labdarúgás, NB III Közép csoport, 17. forduló
Vác – FTC II 3-3 (1-3)

FTC II: Kovács – Juhász, Könczey, Leandro, Godányi – A. Mazzonetto, Varga, Pintér – Vida, N. Mazzonetto, Lisztes.
Vezetőedző: Borbély Balázs

Gólok: Vida, N. Mazzonetto, Könczey

Piros lap: A. Mazzonetto

NB III: Győzelem az Érd ellen

Második csapatunk 3-0-ra verte az Érdet.

NB III: Kétgólos vereség Kaposváron

Második számú labdarúgócsapatunk 2-0-ra maradt alul a Kaposvári Rákóczi vendégeként.

Döntetlen hazai pályán a Mohács ellen

NB III-as labdarúgócsapatunk 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán a bajnokság 22. fordulójában.

Nem született gól Dunaújvárosban

NB III-as labdarúgócsapatunk 0-0-s döntetlent játszott a bajnokság 21. fordulójában.

NB III: Vereség az Iváncsa ellen

Második csapatunk 2-1-s vereséget szenvedett a 20. fordulóban.

Egy gól döntött, vereség az MTK II ellen

Az FTC II kiélezett meccsen szenvedett vereség a bajnokság 19. fordulójában.

Egygólos vereség a tavaszi nyitányon

NB III-as férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re kikapott a Bonyhád-Majos ellen a bajnokság 18. fordulójában.

Győzelem hajrágólokkal

A dobogón zárta az őszt az FTC II, amely nem adta fel, és a végén nyerte meg a Fehérvár elleni meccset.