2023. augusztus 13.
Hátrányból fordítva nyertünk
A második félidőben szerzett két gól három pontot ért a harmadosztályban.

Az NB III Dél-Nyugati csoportjának vasárnap lejátszott 3. játéknapján tartalékcsapatunk, az FTC II a Bonyhád-Majos vendégeként lépett pályára.

A házigazda szerezte meg a vezetést a 30. minutumban Sajnovics Milán révén, erre már nem is tudtunk válaszolni az első játékrészben, 1-0-s hazai vezetésnél mehettek szünetre a csapatok. A fordulást követően Ladányi Gergő találatával hamar, már a 48. percben sikerült egalizálni (1-1), a 64. percben pedig már át is vettük a vezetést, miután Varga Zétény is beköszönt. Ez a találat alakította ki a 2-1-es végeredményt, Korolovszky Gábor együttese harmadik bajnokiján másodszor is győzött.

Az FTC II legközelebb augusztus 19-én, szombaton játszik bajnokit, akkor az MTK Budapest II csapatát fogadjuk.

NB III Dél-Nyugati csoport, 3. forduló

Bonyhád-Majos–FTC II 1-2 (1-0)

Bonyhád-Majos, Majosi SE Sporttelep. Játékvezető: Holczbauer Flórián

FTC II: Őri – Lukács, Horváth B., Say Shadirac, Dhonata – Tóth A., Fenyvesi (Bagi, 46.) – Varga Z. (Molnár M., 90+3.), Birkás, Ladányi (Szabó Sz., 69.) – Berényi. Vezetőedző: Korolovszky Gábor

Gólszerzők: Sajnovics (30.), illetve Ladányi (48.) és Varga Z. (64.)

Hátrányból felállva győzött az FTC II

NB III-as labdarúgócsapatunk egygólos hátrányból Manner és Horváth góljával fordított és nyert 2-1-re.

NB III: Győzelem a PTE-PEAC ellen

Második számú labdarúgócsapatunk 2-1-es győzelmet aratott a pécsiek ellen.

NB III: Vereség a Szentlőrinc otthonában

Második csapatunk 6-2-es vereséget szenvedett.

NB III: Győzelem az Érd ellen

Második csapatunk 3-0-ra verte az Érdet.

NB III: Kétgólos vereség Kaposváron

Második számú labdarúgócsapatunk 2-0-ra maradt alul a Kaposvári Rákóczi vendégeként.

Döntetlen hazai pályán a Mohács ellen

NB III-as labdarúgócsapatunk 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán a bajnokság 22. fordulójában.

Nem született gól Dunaújvárosban

NB III-as labdarúgócsapatunk 0-0-s döntetlent játszott a bajnokság 21. fordulójában.

NB III: Vereség az Iváncsa ellen

Második csapatunk 2-1-s vereséget szenvedett a 20. fordulóban.