2022. október 9.
Kétgólos hajrágyőzelem a Bánk-Dalnoki ellen
Pajti Attila és Bagdi Ádám góljával 2-0-s győzelmet arattunk a sereghajtó ellen.

Az NB III Közép csoportjában szereplő FTC II két győzelem (Meton-FC Dabas, Szekszárd) és egy döntetlen (ESMTK) után a tabella utolsó helyén álló Bánk-Dalnoki LA együttesét fogadta az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban.

Korolovszky Gábor tanítványai jó iramban kezdték a mérkőzést, helyzeteket is kialakítottak, de a vendégek határozott védekezése miatt nem sikerült gólt szerezni. A 0-0-val zárult első félidő után vezetőedzőnk több helyen is változtatott, ezzel is új lendületet adva együttesünknek.

Az 59. percben Kharaishvili helyett Pajti Attila érkezett, a változtatás pedig elképesztő húzásnak bizonyult, hiszen a 76. percben pont Pajti révén szereztük meg a vezetést (1-0). A gól után sokkal felszabadulattabb játékot mutattunk, ez pedig a rendes játékidő utolsó percében ismét góllá érett: a Pajtihoz hasonlóan csereként pályára lépő Bagi Ádám tette fel az i-re a pontot (2-0).

Második számú labdarúgócsapatunk így sorozatban négy bajnoki mérkőzésen maradt veretlen. A következő fordulóban, október 16-án, vasárnap 13.00 órától bajnoki címvédő együttesünk kupaellenfelével, az Iváncsával találkozik a Károlyi István Sporttelepen.

Férfi labdarúgás,
NB III, Közép csoport, 12. forduló

FTC II – Bánk-Dalnoki La 2-0 (0-0)
Budapest, FTC-MVM Népligeti Sportközpont

FTC II: Őri – Godányi (Bagi, 76.), Leandro, Orosz, Kaján – Fenyvesi (Manner, 63.), Kharaishvili (Pajti, 59.), Varga S. (Tóth A., 46.), Pintér (Ladányi, 63.) – Varga Z., Pócsik
Vezetőedző: Korolovszky Gábor

Gólok: Pajti (76.), Bagi (89.)

Nem született gól Dunaújvárosban

NB III-as labdarúgócsapatunk 0-0-s döntetlent játszott a bajnokság 21. fordulójában.

NB III: Vereség az Iváncsa ellen

Második csapatunk 2-1-s vereséget szenvedett a 20. fordulóban.

Egy gól döntött, vereség az MTK II ellen

Az FTC II kiélezett meccsen szenvedett vereség a bajnokság 19. fordulójában.

Egygólos vereség a tavaszi nyitányon

NB III-as férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re kikapott a Bonyhád-Majos ellen a bajnokság 18. fordulójában.

Győzelem hajrágólokkal

A dobogón zárta az őszt az FTC II, amely nem adta fel, és a végén nyerte meg a Fehérvár elleni meccset.

Magabiztos siker Szekszárdon

Tartalékcsapatunk 2-0-s félidő után 3-1-es győzelmet aratott a labdarúgó NB III-ban.