2023. október 22.
Kétgólos siker hazai pályán
Labdarúgó tartalékcsapatunk a gárdonyi együttest verte meg vasárnap.

A múlt heti, PTE-PEAC otthonában elszenvedett vereség után október 22-én, vasárnap hazai pályán javított az FTC II, amely a Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő együttesét győzte le 2-0-ra a labdarúgó NB III Dél-Nyugati csoportjának 12. fordulójában.

Az első játékrész 0-0-s döntetlennel zárult, a térfélcserét követően azonban hamarosan, a 48. percben megszereztük a vezetést: egy szöglet után a 18 esztendős Mohamed Djamadi Keita volt fejjel eredményes (1-0).

Tartalékcsapatunknak a folytatásban is megvoltak a lehetőségei a mérkőzés lezárására, ez azonban váratott magára a hosszabbításig – a 90+1. percben Berényi Erik talált a kapuba. Ellenfelünk eddigre emberhátrányba került, mivel Jancsó Csabát a 88. percben kiállították.

- Az első félidőben is megvoltak a lehetőségeink, kár, hogy akkor még nem találtunk be az ellenfél kapujába. A második játékrészre ellenfelünk stílust váltott, ennek köszönhetően jobban is játszott, ám nekünk is megvoltak a helyzeteink. Egy hete fájó vereséget szenvedtünk Pécsett, örülök, hogy ezúttal javítani tudtunk – mondta vezetőedzőnk, Korolovszky Gábor. - Egy szervezett, jól játszó ellenfelet győztünk le, ez a siker pedig jó alaphangot adhat az őszi idényből még hátralévő három mérkőzésünkre.

Együttesünk legközelebb október 29-én, vasárnap lép pályára, akkor a Dunaföldvár vendégei leszünk.

NB III Dél-Nyugati-csoport, 12. forduló

FTC II–Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő 2-0 (0-0)

Budapest, FTC-MVM Népligeti Sportközpont. Játékvezető: Dombi Olivér

FTC II: Radnóti – Lukács (Ladányi, 63.), Almássy, Shadirac, Molnár M. – Tóth A., Keita (Fenyvesi, 70.) – Szabó Sz. (Takács Á., 86.), Birkás, Manner – Gágyor. Vezetőedző: Korolovszky Gábor

Kiállítva: Jancsó (88.)

Gólszerzők: Keita (48.), Berényi (90+1.)

NB III: Vereség a Szentlőrinc otthonában

Második csapatunk 6-2-es vereséget szenvedett.

NB III: Győzelem az Érd ellen

Második csapatunk 3-0-ra verte az Érdet.

NB III: Kétgólos vereség Kaposváron

Második számú labdarúgócsapatunk 2-0-ra maradt alul a Kaposvári Rákóczi vendégeként.

Döntetlen hazai pályán a Mohács ellen

NB III-as labdarúgócsapatunk 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán a bajnokság 22. fordulójában.

Nem született gól Dunaújvárosban

NB III-as labdarúgócsapatunk 0-0-s döntetlent játszott a bajnokság 21. fordulójában.

NB III: Vereség az Iváncsa ellen

Második csapatunk 2-1-s vereséget szenvedett a 20. fordulóban.

Egy gól döntött, vereség az MTK II ellen

Az FTC II kiélezett meccsen szenvedett vereség a bajnokság 19. fordulójában.

Egygólos vereség a tavaszi nyitányon

NB III-as férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re kikapott a Bonyhád-Majos ellen a bajnokság 18. fordulójában.