2022. április 24.
Kétgólos vereség az ESMTK ellen
NB III-as férfi labdarúgócsapatunk 2-0-s vereséget szenvedett hazai pályán.

A Monor idegenbeli 3-1-es legyőzése után az NB III Közép csoportjában szereplő FTC II a bajnokság 32. fordulójában a 14. helyen álló ESMTK-t fogadta az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban.

Vezetőedzőnk, Borbély Balázs a Mergl – Arday, Orosz, Könczey, Juhász – Pintér, Gera, A. Mazzonetto, Godányi – Baturina, Lisztes kezdőcsapatot küldte a pályára. A vendégek a 27. percben megszerezték a vezetést, az előnyüket pedig meg is tartották a szünetig.

A fordulás után nem sokáig maradt az egygólos vendég vezetés, ugyanis a 49. percben Molnár János büntetőből másodszor is eredményes volt (2-0). A mieink ugyan küzdöttek, megvoltak a helyzetek, de nem tudtunk felzárkózni az ESMTK-hoz, így 2-0-s vereséget szenvedtünk.

A mieink legközelebb április 29-én, pénteken a Gerjeni SK vendégeként lépnek pályára.

Férfi labdarúgás,
NB III Közép csoport, 32. forduló

FTC II – ESMTK 0-2 (0-1)

FTC II: Mergl – Arday, Orosz, Könczey, Juhász – Pintér (Czékus, 63.), Gera, A. Mazzonetto, Godányi (Pajti, 63.) – Baturina, Lisztes (Vida, 30.)
Vezetőedző: Borbély Balázs

Gólok: Molnár (27., 49. – büntető)

Két hosszabbítás, egy igazolás tartalékcsapatunknál

A Mazzonetto-ikrek maradnak, Ladányi Gergő pedig érkezik.

Szerződést hosszabbítottunk labdarúgóinkkal

Pajti Attila, Lukács Dániel és Őri Levente is meghosszabbította szerződését.

Győzelemmel zárta az idényt tartalékcsapatunk

Mindkét félidőben eredményes volt az FTC II, amely 2-0-ra győzött a szezonzárón.

Remek hajrával lőttünk hármat a Paksnak

Könczey duplájával és Kaján góljával 3-0-ra győzött az FTC II a Paks II otthonában.

Leandro és Gera duplájával kiütöttük a Vácot

Az FTC II labdarúgócsapata hengerelt a második félidőben és 5-1-re nyert a váciak ellen.

Egy ponttal távoztunk Makóról

Második számú labdarúgócsapatunk ugyan vezetett Pintér Dániel góljával, végül 1-1-es döntetlenre végzett.

Egygólos vereség hazai pályán

Az NB III-ban szereplő FTC II gól és pont nélkül maradt szerdán.

Tartalékcsapatunk egy pontot szerzett Pakson

Az FTC II a második félidőben hátrányba került, ám a hajrában egyenlíteni tudott.