2022. december 4.
Kétgólos vereséget szenvedtünk az MTK-tól
Tartalék labdarúgócsapatunk nem bírt idegenben a kék-fehérekkel.

Az FTC II az MTK II vendégeként lépett pályára az NB III Közép csoportjának 20. fordulójában.

Az eredményjelzőn sokáig 0-0 állt, ám az első játékrész 36. percében a hazaiak megszerezték a vezetést. A fordulás után igyekeztünk növelni a tempón, átálltunk három csatárra, Varga Zétény előre húzódott Berényi Erik és Pócsik Botond mellé, azonban ezen a napon semmi sem akart összejönni. Nem úgy a másik oldalon, az MTK ugyanis a 91. percben ismét betalált, és ezzel bebiztosította a győzelmét.

NB III Közép-csoport, 20 forduló
MTK II – FTC II 2-0 (1-0)
Budapest, Lantos Mihály Sportközpont
FTC II: Őri – Juhász, Takács, Leandro, Horváth B. (Gágyor, 76.) – Varga S., Fenyvesi (Kokovai, 64.), Tóth A., Varga Z. – Pócsik, Berényi (Tomasek, 74.). Vezetőedző: Korolovszky Gábor.
Gólszerző: Juhász (36., 91.)

NB III: Győzelem az Érd ellen

Második csapatunk 3-0-ra verte az Érdet.

NB III: Kétgólos vereség Kaposváron

Második számú labdarúgócsapatunk 2-0-ra maradt alul a Kaposvári Rákóczi vendégeként.

Döntetlen hazai pályán a Mohács ellen

NB III-as labdarúgócsapatunk 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán a bajnokság 22. fordulójában.

Nem született gól Dunaújvárosban

NB III-as labdarúgócsapatunk 0-0-s döntetlent játszott a bajnokság 21. fordulójában.

NB III: Vereség az Iváncsa ellen

Második csapatunk 2-1-s vereséget szenvedett a 20. fordulóban.

Egy gól döntött, vereség az MTK II ellen

Az FTC II kiélezett meccsen szenvedett vereség a bajnokság 19. fordulójában.

Egygólos vereség a tavaszi nyitányon

NB III-as férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re kikapott a Bonyhád-Majos ellen a bajnokság 18. fordulójában.

Győzelem hajrágólokkal

A dobogón zárta az őszt az FTC II, amely nem adta fel, és a végén nyerte meg a Fehérvár elleni meccset.