2021. szeptember 4.
Küzdelmes meccsen vereség a Kozármisleny ellen
NB III-as férfi labdarúgócsapatunk 4-0-s vereséget szenvedett a Kozármisleny otthonában.

Az NB III Közép csoportban szereplő második csapatunk a Hódmezővásárhely elleni hazai bajnoki után ezúttal a Kozármisleny otthonába látogatott.

A hazaiak kezdték a jobban a találkozót és a már a 10. percben Vajda révén megszerezték a vezetést (1-0). Fiatal csapatunk nagyot harcolt az egyenlítésért, de a rutinosabb Kozármisleny a 30. percben Hampuk révén kettőre növelte előnyét, majd három perccel később ismét Hampuk volt eredményes, így 3-0-s kozármislenyi vezetéssel vonultunk pihenőre.

A fordulás után mindent megtettünk a szépítés érdekében, de a hazai együttes hat percnyi játék után negyedszer is betalált (4-0), ezúttal Szabó volt eredményes. A négygólos hátrány ellenére Borbély Balázs csapata nem adta fel, minden erejét összeszedte, hogy legalább szépítsen. Az utolsó bő tíz percben több százszázalékos helyzetünk is volt, de ezeket nem tudtuk értékesíteni, így 4-0-s vereséget szenvedtünk.

A lefújás után csapatunk vezetőedzőjét, Borbély Balázst kérdeztük.

- Egy rutinos és jó képességű csapat otthonába látogattunk. A Kozármisleny az egész mérkőzés folyamán remekül játszott, látszott rajtuk a rutin és a tapasztalat. A vereség ellenére úgy gondolom, hogy ez egy jó lecke volt a fiataljainknak, hiszen csak ezekből a mérkőzésekből lehet tanulni.

Férfi labdarúgás, NB III Közép csoport, 6. forduló
Kozármisleny – FTC II 4-0 (3-0)

FTC II: Kovács – Szűcs, Takács (Juhász, 46.), Arday – Godányi, Varga, Pintér, Vida (Szécsi, 63.) – Lisztes (Kaján, 75.) – Gera (Burzi, 63.), N. Mazzonetto (Vogyicska, 75.)
Vezetőedző: Borbély Balázs

Gólok: Vajda (10.), Hampuk (30., 33.), Szabó (51.)

Nem született gól Dunaújvárosban

NB III-as labdarúgócsapatunk 0-0-s döntetlent játszott a bajnokság 21. fordulójában.

NB III: Vereség az Iváncsa ellen

Második csapatunk 2-1-s vereséget szenvedett a 20. fordulóban.

Egy gól döntött, vereség az MTK II ellen

Az FTC II kiélezett meccsen szenvedett vereség a bajnokság 19. fordulójában.

Egygólos vereség a tavaszi nyitányon

NB III-as férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re kikapott a Bonyhád-Majos ellen a bajnokság 18. fordulójában.

Győzelem hajrágólokkal

A dobogón zárta az őszt az FTC II, amely nem adta fel, és a végén nyerte meg a Fehérvár elleni meccset.

Magabiztos siker Szekszárdon

Tartalékcsapatunk 2-0-s félidő után 3-1-es győzelmet aratott a labdarúgó NB III-ban.