2022. november 6.
Pócsik-duplával győzött az FTC II
Tartalékcsapatunk végig vezetve verte meg vasárnap a Ceglédi VSE-t.

Egy döntetlen és egy vereség után vasárnap a Ceglédi VSE 3-1-es legyőzésével tért vissza a győztes útra az NB III Közép-csoportjában szereplő FTC II.

Tartalékcsapatunk a 16. játéknap vasárnapi mérkőzésén Pócsik Botond 9. percben szerzett góljával hamar megszerezte a vezetést, majd ugyancsak Pócsik találatával a 36. percben meg is duplázta előnyét. Erre Papp György révén még az első játékrészben válaszoltak a vendégek (2-1), ám a második félidőben Mazzonetto Nicoló visszaállította a kétgólos különbséget – a 62. percben szerzett góllal egyben a 3-1-es végeredmény is kialakult.

- Az első félidő közepéig jól játszottunk, két gólt is szereztünk, emellett több lehetőségünk is volt. A végén kicsit megzavarta a csapatot, hogy egy védelmi hiba után szépíteni tudott az ellenfél. A második játékrészben aztán csak egy lehetősége volt az ellenfélnek, összességében uraltuk a játékot. Több gólt is lőhettünk volna, ám a jó befejezések ezúttal hiányoztak. A három ponttal elégedett vagyok, játékban viszont javulnunk kell - értékelt együttesünk vezetőedzője, Korolovszky Gábor, aki külön kiemelte, hogy több fiatal játékos is lehetőséget kapott a mérkőzésen.

Az FTC II legközelebb november 13-án, vasárnap lép pályára a pécsi PTE-PEAC vendégeként.

NB III Közép-csoport, 16. forduló

FTC II–Ceglédi VSE 3-1 (2-1)

Budapest, FTC-MVM Népligeti Sportközpont. Játékvezető: Tóth Tamás

FTC II: Őri – Kaján (Juhász, 61.), Orosz, Cubra, Horváth B. – Varga S. (Bagi, 78.), Tóth A., Pajti (Manner 70.) – Redzic (Mazzonetto N., 46.), Jones (Pintér D., 46.) – Pócsik. Vezetőedző: Korolovszky Gábor

Gólszerzők: Pócsik (9., 36.) Mazzonetto N. (62.), illetve Papp (41.)

NB III: Győzelem az Érd ellen

Második csapatunk 3-0-ra verte az Érdet.

NB III: Kétgólos vereség Kaposváron

Második számú labdarúgócsapatunk 2-0-ra maradt alul a Kaposvári Rákóczi vendégeként.

Döntetlen hazai pályán a Mohács ellen

NB III-as labdarúgócsapatunk 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán a bajnokság 22. fordulójában.

Nem született gól Dunaújvárosban

NB III-as labdarúgócsapatunk 0-0-s döntetlent játszott a bajnokság 21. fordulójában.

NB III: Vereség az Iváncsa ellen

Második csapatunk 2-1-s vereséget szenvedett a 20. fordulóban.

Egy gól döntött, vereség az MTK II ellen

Az FTC II kiélezett meccsen szenvedett vereség a bajnokság 19. fordulójában.

Egygólos vereség a tavaszi nyitányon

NB III-as férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re kikapott a Bonyhád-Majos ellen a bajnokság 18. fordulójában.

Győzelem hajrágólokkal

A dobogón zárta az őszt az FTC II, amely nem adta fel, és a végén nyerte meg a Fehérvár elleni meccset.