2022. május 22.
Remek hajrával lőttünk hármat a Paksnak
Könczey duplájával és Kaján góljával 3-0-ra győzött az FTC II a Paks II otthonában.

Az NB III Közép csoportjában szereplő FTC II a bajnokság 37. fordulójában a Paks tartalékcsapatának otthonába látogatott.

Ahogy arra előzetesen is számítani lehetett, az első perctől kezdve kiélezett küzdelem zajlott a pályán, minden labdáért nagy harcot vívtak a játékosok. A 20. percben a mieinknek kényszerből kellett változtatni: Baturina sérült meg, helyét a csapatban most debütáló, még mindig csak 17 éves Nemes Márton vette át. A helyzetek mindkét oldalon megvoltak, de hiába, a kapusok remekül teljesítettek, így 0-0-val mentek pihenőre a csapatok.

A fordulás után sem változott a játék képe, mindkét gárda csak helyzetekig jutott, a kapusok rendre jól avatkoztak közbe. A 70. percben megtört a jég: Kaján góljával megszereztük a vezetést (0-1). A hajrára fordulva növelte a fordulatszámot a Paks, de a mieink hősiesen védekeztek. Az utolsó öt percben azonban végleg lezártuk a még nyitott kérdéseket, ugyanis csapatkapitányunk, Könczey négy percen belül kétszer is eredményes volt, ezzel pedig beállította a 3-0-s végeredményt.

Az FTC II a bajnokság utolsó fordulójában, május 29-én, vasárnap 17.00-tól a Dabas-Gyón FC-t fogadja az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban.

Férfi labdarúgás,
NB III Közép csoport, 37. forduló

Paks II – FTC II 0-3 (0-0)

FTC II: Kovács – Kaján, Szűcs (Cubra, a félidőben), Könczey, Leandro, Vida (Juhász, 85.) – Godányi, Pajti (Vogyicska, 61.), Pintér – Baturina (Nemes, 20.), Gera
Vezetőedző: Borbély Balázs

Gólok: Kaján (70.), Könczey (85., 89.)

NB III: Vereség a Szentlőrinc otthonában

Második csapatunk 6-2-es vereséget szenvedett.

NB III: Győzelem az Érd ellen

Második csapatunk 3-0-ra verte az Érdet.

NB III: Kétgólos vereség Kaposváron

Második számú labdarúgócsapatunk 2-0-ra maradt alul a Kaposvári Rákóczi vendégeként.

Döntetlen hazai pályán a Mohács ellen

NB III-as labdarúgócsapatunk 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán a bajnokság 22. fordulójában.

Nem született gól Dunaújvárosban

NB III-as labdarúgócsapatunk 0-0-s döntetlent játszott a bajnokság 21. fordulójában.

NB III: Vereség az Iváncsa ellen

Második csapatunk 2-1-s vereséget szenvedett a 20. fordulóban.

Egy gól döntött, vereség az MTK II ellen

Az FTC II kiélezett meccsen szenvedett vereség a bajnokság 19. fordulójában.

Egygólos vereség a tavaszi nyitányon

NB III-as férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re kikapott a Bonyhád-Majos ellen a bajnokság 18. fordulójában.