2022. augusztus 14.
Tízgólos döntetlen a Dunaújváros otthonában
Az FTC II 5-5-re végzett a Dunaújváros ellen az NB III Közép-csoportjában.

Tartalékcsapatunk az NB III Közép-csoportjának harmadik fordulójában a Dunaújvároshoz látogatott. Nem indult jól számunkra a mérkőzés, ugyanis a 11. percben Novák Zsombor előnyhöz juttatta a hazaiakat. Nem sokkal később viszont Gera Zalán büntetőjével egyenlítettünk, majd Gavrics és Kharaishvili jóvoltából már nálunk volt az előny. A fordulás után viszont a Dunaújváros gyorsan kétszer is mattolta a védelmünket. Ezt követően, a 76. percben Kharaishvili villanásával sikerült ismét megszerezni a vezetést, de három percre rá ellenfelünk ismét egalizált. Amikor már úgy tűnt, hogy 4-4 lesz a végeredmény, jött ismét Gavrics, aki a 92. percben 5-4-re módosította az állást. Korai volt azonban az öröm, a Dunaújváros egy szerencsés góllal a 94. percben végül döntetlenre mentette a találkozót.

Az FTC II legközelebb augusztus 17-én, szerdán 11.00-kor a Honvédot fogadja a Népligetben.

Férfi labdarúgás
NB III, Közép-csoport, 3. forduló
Dunaújváros, Dunaújvárosi Stadion
Dunaújváros – FTC II 5-5 (1-3)
FTC II: Mergl - Godányi (Horváth B., 82.), Orosz, Cubra, Kaján, Tóth A., Pintér, Ladányi (Manner, 64.), Kharaishvili, Gavrics, Gera (Mazonetto N., 77.)
Vezetőedző: Korolovszky Gábor
Gólok: Novák (11.), Jakab (70.), Papp M. (71.), Csiki (79.), Orosz M. (90+4, ög.), illetve Gera (16.), Gavrics (21., 90+2), Kharaishvili (39., 76.)

NB III: Győzelem az Érd ellen

Második csapatunk 3-0-ra verte az Érdet.

NB III: Kétgólos vereség Kaposváron

Második számú labdarúgócsapatunk 2-0-ra maradt alul a Kaposvári Rákóczi vendégeként.

Döntetlen hazai pályán a Mohács ellen

NB III-as labdarúgócsapatunk 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán a bajnokság 22. fordulójában.

Nem született gól Dunaújvárosban

NB III-as labdarúgócsapatunk 0-0-s döntetlent játszott a bajnokság 21. fordulójában.

NB III: Vereség az Iváncsa ellen

Második csapatunk 2-1-s vereséget szenvedett a 20. fordulóban.

Egy gól döntött, vereség az MTK II ellen

Az FTC II kiélezett meccsen szenvedett vereség a bajnokság 19. fordulójában.

Egygólos vereség a tavaszi nyitányon

NB III-as férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re kikapott a Bonyhád-Majos ellen a bajnokság 18. fordulójában.

Győzelem hajrágólokkal

A dobogón zárta az őszt az FTC II, amely nem adta fel, és a végén nyerte meg a Fehérvár elleni meccset.