2021. október 24.
Újabb győzelemmel folytatódott a veretlenségi széria
Az NB III Közép-csoportjában szereplő tartalékcsapatunk vasárnap mindkét félidőben betalált.

Az előző két mérkőzését a Monor és az ESMTK ellen megnyerő, október 3. óta veretlen FTC II vendége vasárnap a tabella második felében található Gerjeni SK volt az NB III Közép-csoportjában. Az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban két zöld-fehér csapat találkozott, ám a mieink ezúttal fehér-arany összeállításban szerepeltek.

Borbély Balázs vezetőedző együttese jól kezdett, hiszen Pintér Dániel révén már a 18. percben megszerezte a vezetést – Varga Stefan beívelését követően gólszerzőnk jól vette át a labdát, majd hat méterről a kapuba gurított (1-0). Ezt követően több pontatlanság jellemezte a mieink játékát, ám a második játékrészben is sikerült korán gólt szerezni: az 50. minutumban büntetőhöz jutottunk, a megítélt tizenegyest pedig Szánthó Regő értékesítette (2-0).

Ferencvárosi gólöröm - kettő volt belőle

Noha a folytatásban mindkét fél előtt adódtak helyzetek, újabb gól már nem esett, így sorozatban harmadszor is győztesen hagyhatta el a pályát az FTC II. Együttesünk a három siker előtt kétszer döntetlent játszott, azaz öt meccs óta veretlen a harmadosztályú bajnokság Közép-csoportjában.

- Nehéz meccs volt, mert nagyon mélyen és masszívan védekező ellenféllel játszottunk. Szerencsére sikerült még az első félidő derekán betalálnunk, ezután viszont sok volt a pontatlanság, a techniakai hiba. Erről beszéltünk a szünetben, ennek kösönhetően változott a játék képe, több területünk lett, gólhelyzeteket is tudtunk kialakítani. Egy lehetőséget gólra is váltottunk. Bár az ellenfélnek is volt pár helyzete, szerintem megérdemelten győztünk – értékelt Borbély Balázs vezetőedző a lefújást követően.

Az FTC II október 31-én, vasárnap folytatja szereplését, akkor a Balassagyarmat vendége lesz.

Férfi labdarúgás, NB III Közép-csoport

FTC II–Gerjeni SK 2-0 (1-0)

Budapest, FTC-MVM Népligeti Sportközpont. Játékvezető: Újhelyi Tamás

FTC II: Szécsi – Juhász, Könczey, Cubra, Szücs – A. Mazzonetto, Varga (Burzi, 83.), Pintér (Godányi, 75.) – Szánthó, Gera, N. Mazzonetto (Vogyicska, 83.). Vezetőedző: Borbély Balázs

Gólszerzők: Pintér (18.), Szánthó (50., tizenegyesből)

Sárga lap: Királyházi (50.), Paget (73.)

Kétgólos győzelem Dabason

Tartalékcsapatunk kapott gól nélkül zárta az idei utolsó előtti bajnokiját.

Egy percen belül két gólt lőve győzött az FTC II

Hátrányból fordítva tért vissza a győztes útra az NB III-ban szereplő tartalékcsapatunk.

Hatgólos meccsen döntetlen a Vác otthonában

NB III-as férfi labdarúgócsapatunk 3-3-as döntetlent játszott a Vác vendégeként a bajnokság 17. fordulójában.

Szoros meccs, de vereség a Makó ellen

Borbély Balázs együttese kétgólos vereséget szenvedett az NB III Közép csoport 16. fordulójában.

Győzelemmel őrzi tovább veretlenségét az FTC II

Tartalékcsapatunk megérdemelt győzelmet aratott Balassagyarmaton.

Három pontot ért a korai gólunk

Nicoló Mazzonetto 8. percben szerzett találatával 1-0-ra győztük le az ESMTK együttesét.

Szép győzelmet arattunk a Monor ellen

Az FTC II négy gólt szerezve nyert az NB III Közép-csoportjában a 12. fordulóban.