2023. augusztus 30.
Vereség a hétközi bajnokin
Az FTC II csak szépíteni tudott Iváncsán.

Az MTK Budapest tartalékcsapatának augusztus 19-i legyőzése után szerdán az NB III Dél-Nyugati csoportjának 5. fordulójában, Iváncsán folytatta szereplését az FTC II. A házigazda Vallejos Dominique és Kercsó Bence góljával már az első félidőben kétgólos előnybe került (2-0), a második játékrészben azonban tovább növelte előnyét: Bányai Péter az 52., Suszter László pedig a 74. és a 80. percben is betalált. Szépíteni, egyben az 5-1-es végeredményt kialakítani a lefújás előtt három perccel Berényi Erik révén sikerült.

Az FTC II szeptember 3-án, vasárnap, a Dunaújváros elleni hazai bajnokival folytatja szereplését.

NB III Dél-Nyugati csoport, 5. forduló

Iváncsa KSE–FTC II 5-1 (2-0)

Iváncsa, Károlyi István Sporttelep Iváncsa. Játékvezető: Molnár Attila

FTC II: Őri – Horváth B. (Takács Á., 67.), Dhonata, Almássy, Lukács – Fenyvesi (Manner, 46.), Tóth A. – Varga Z. (Berényi, 56.), Bagi, Ladányi (Szabó Sz., 46.) – Gágyor (Molnár M., 80). Vezetőedző: Korolovszky Gábor

Sárga lap: Kercsó (11.), illetve Dhonata (43.), Almássy (54.), Lukács (73.)

Gólszerzők: Vallejos (9.), Kercsó (39.), Bányai (52.), Suszter (74., 80.), illetve Berényi (87.)

NB III: Győzelem a PTE-PEAC ellen

Második számú labdarúgócsapatunk 2-1-es győzelmet aratott a pécsiek ellen.

NB III: Vereség a Szentlőrinc otthonában

Második csapatunk 6-2-es vereséget szenvedett.

NB III: Győzelem az Érd ellen

Második csapatunk 3-0-ra verte az Érdet.

NB III: Kétgólos vereség Kaposváron

Második számú labdarúgócsapatunk 2-0-ra maradt alul a Kaposvári Rákóczi vendégeként.

Döntetlen hazai pályán a Mohács ellen

NB III-as labdarúgócsapatunk 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán a bajnokság 22. fordulójában.

Nem született gól Dunaújvárosban

NB III-as labdarúgócsapatunk 0-0-s döntetlent játszott a bajnokság 21. fordulójában.

NB III: Vereség az Iváncsa ellen

Második csapatunk 2-1-s vereséget szenvedett a 20. fordulóban.