2024. május 19.
Vereséget szenvedtünk Nagykanizsán
Az FTC második számú labdarúgócsapata idegenben 3-1-re kikapott a Nagykanizsától.

A labdarúgó NB III Dél-Nyugati csoportjának 29. fordulójában a hatodik helyen álló FTC II a harmadik Nagykanizsa vendége volt.

A találkozó első félideje sokáig kiegyenlített volt, a hazaiak a játékrész végén fölénybe kerültek, és meg is szerezték a vezetést. A 38. percben Lőrincz Bence volt eredményes, így a Nagykanizsa 1-0-s előnnyel mehetett szünetre.

Rögtön a fordulás után megduplázta előnyét a hazai együttes, a 48. percben Kovalovszki Máté talált a kapunkba (2-0). Három perccel később Bence Szilárd is gólt szerzett, így már 3-0-ra vezetett a Nagykanizsa. Csapatunk a nagy hátrány ellenére végig küzdött, ennek eredményeként a 91. percben sikerült szépítenünk Bagi Ádám révén (3-1).

Férfi labdarúgás,
NB III Dél-Nyugati csoport, 29. forduló
Nagykanizsa-FTC II 3-1 (1-0)
Nagykanizsa
FTC II: Tóth Z. – Lukács, Berényi (Madarász, 77.), Takács - Horváth B., Manner – Szabó Sz., Nemes (Gágyor, 62.), Bagi, Molnár M. – Halmai (Ladányi, 46.)
Vezetőedző: Korolovszky Gábor
Az FTC II gólszerzője: Bagi (91.)

Négygólos győzelemmel zártuk az idényt

Az FTC II 4-0-ra nyert a Paks II ellen a labdarúgó NB III Dél-Nyugati csoportjának utolsó fordulójában.

Négy gólt szerezve nyertünk a rangadón

Az FTC második számú labdarúgócsapata hazai pályán 4-0-ra legyőzte a Dunaföldvárt.

Hátrányból felállva győzött az FTC II

NB III-as labdarúgócsapatunk egygólos hátrányból Manner és Horváth góljával fordított és nyert 2-1-re.

NB III: Győzelem a PTE-PEAC ellen

Második számú labdarúgócsapatunk 2-1-es győzelmet aratott a pécsiek ellen.

NB III: Vereség a Szentlőrinc otthonában

Második csapatunk 6-2-es vereséget szenvedett.

NB III: Győzelem az Érd ellen

Második csapatunk 3-0-ra verte az Érdet.

NB III: Kétgólos vereség Kaposváron

Második számú labdarúgócsapatunk 2-0-ra maradt alul a Kaposvári Rákóczi vendégeként.

Döntetlen hazai pályán a Mohács ellen

NB III-as labdarúgócsapatunk 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán a bajnokság 22. fordulójában.