
Mint ismert, az FTC-Telekom női labdarúgócsapata a luxemburgi Racing FC Union Luxembourgot kapta a Bajnokok Ligája selejtezőjének első körében. Dörnyei Balázs együttese kiemeltként, hazai pályán kezdheti meg szereplését a legrangosabb európai kupasorozatban. A luxemburgi bajnokról bővebben ITT olvashat.
Csapatunk november 3-án, kedden 17 órától játszik a luxemburgi bajnokkal, méghozzá első alkalommal a Groupama Arénában. A mérkőzést szurkolóink is megtekinthetik a helyszínen. Először a B és a C szektorokba lehet jegyet váltani, ezek ára egységesen 500 forint, a bevételből pedig a ferencvárosi labdarúgó utánpótlást támogatjuk. A jegyvásárláshoz szurkolói kártya szükséges. Kapunyitás 16 órakor.
A mérkőzésre lehetőség van VIP Gold jegyet is váltani, amelynek ára 5000 forint, amely tartalmazza a perec-, popcorn- és üdítőkínálat fogyasztását. A jegyek a Groupama Aréna VIP lelátójának középső részére szólnak.
NŐI LABDARÚGÁS
BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ, 1. KÖR
2020. 11. 03., kedd, 17.00, Groupama Aréna
FTC-Telekom–Racing FC Union Luxembourg
Jegyek: online a meccsjegy.fradi.hu oldalon, valamint a Groupama Aréna Jegypénztárában (nyitva tartás: K-P.: 10-18, Sz.: 9-13, V.: zárva).
Kapunyitás: 16.00
A női labdarúgó NB I döntőjében az FTC a második meccsen 8-0-ra legyőzte a Puskást, és bajnok lett.
Ha női labdarúgóink nyernek a Puskás Akadémia ellen, akkor meglesz zsinórban a hetedik bajnoki cím.
Könczeyné Fenyvesi Evelin, Csányi Diána, Nagy Viktória és Nagy Vanessza is készülhet a vb-selejtezőkre.
Női labdarúgócsapatunk nagy lépést tett a címvédés felé a Puskás Akadémia ellen - VIDEÓ!
Női labdarúgócsapatunk 6-2-re nyert a Puskás Akadémia ellen, jövő héten megvédheti címét.
Női labdarúgóink a Puskás Akadémiával vívnak meg az újabb bajnoki aranyéremért - VIDEÓ!
Női futballcsapatunk Nagy Vanessza duplájával 2-0-ra nyert a Puskás Akadémia vendégeként a bajnokságban.
Az alapszakasz zárásaként eldől, hogy hanyadik helyen jutunk be a bajnoki döntőbe.