2019. augusztus 3.
A tavalyi BL-negyeddöntőssel hangoltunk
Női labdarúgócsapatunk a Slavia Praha ellen játszott felkészülési mérkőzést.

Magyar bajnok és kupagyőztes női labdarúgócsapatunk augusztus 7-én, szerdán kezdi meg szereplését a Bajnokok Ligája selejtezőjében.

Utolsó felkészülési mérkőzésünkön a tavaly a Bajnokok Ligája negyeddöntőjéig eljutott Slavia Praha ellen játszottunk Csehországban.

A mérkőzés 22. percében Inna Zlidnis révén a mieink szereztek vezetést, ám 3-1-es hazai vezetéssel mehettünk a szünetre. A második félidőben még kétszer betalált a Slavia Praha, így végül 5-1-re győztek.

- Utolsó edzőmérkőzésnek megfelelt a találkozó. Az első félidőben volt 10-12 rossz percünk, akkor nagyokat hibáztunk, az ellenfelünk pedig gólokat szerzett. Kilencven százalékban készen áll a csapat a következő mérkőzésre – mondta vezetőedzőnk, Dörnyei Balázs.

Női BL: októberben sorsolnak, novemberben játszunk

Az UEFA a hivatalos oldalán tette közzé a női labdarúgó BL folytatásáról szóló legfontosabb információkat.

Debütáló fradista a magyar válogatottban

Mosdóczi Evelin kezdett, Fenyvesi Evelin és Nagy Virág csereként lépett pályára Svédorszában.

19 éves tehetségünk először lehet válogatott

Nagy Virággal együtt összesen hat ferencvárosi játékos utazott el a női labdarúgó-válogatottal Svédországba.

Mesterhármas parádés emeléssel - Íme, a 6-0-s sikerünk!

Az FTC-Telekom csatárának triplája mellett két bombagól is befért a hatgólos kiütésbe – VIDEÓ!

Újabb két fradista a válogatottban

Lara Ivanusa és Melisa Hasanbegovic is meghívót kapott a szlovén illetve a bosnyák női labdarúgó-válogatottba.

Női NB I: Hatgólos kiütéssel folytattuk

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott az ETO FC Győr otthonában. Vágó Fanny triplázott.

Két bombagól a BL-selejtezőre készülő Fraditól – VIDEÓ

Az FTC-Telekom női labdarúgócsapata két szépségdíjas gólt is szerzett a hétvégi fordulóban – VIDEÓ!

Meglepetés: hazai pályán döntetlen az Astra ellen

Női labdarúgócsapatunk 3-3-as döntetlent játszott az Astrával, két pont hátrányba került az MTK-val szemben.