Ahogy megírtuk, női labdarúgócsapatunk 2-0-ra nyert az ETO FC Győr elleni bajnoki döntő második meccsén, így ezzel lezárta a párharcot, és zsinórban hatodszor, összességében pedig nyolcadik alkalommal hódította el a bajnoki trófeát.
A Groupama Arénában rendezett második győztes mérkőzés után jöhetett a bajnoki ünneplés, az érem, valamint a kupaátadó. A mögöttünk hagyott idényt és a bajnoki finálét játékosainkkal, Nagy Viktóriával és Könczeyné Fenyvesi Evelinnel, valamint vezetőedzőnkkel, Albert Flóriánnal idéztük fel.
A magyar női labdarúgó-válogatott Csányi Diána és Nagy Vanessza góljaival nyert a vb-selejtezőn.
Az FTC-Telekom női labdarúgói megvédték címüket, és a Magyar Kupa megnyerésével dupláztak – VIDEÓVAL!
A Fradi Zóna Plusz by iFOREX Europe adásában Albert Flóriánnal és Ott Eszterrel beszélgettünk.
Tarolt az FTC-Telekom női labdarúgócsapata a RangAdó-díjátadón! Mutatjuk, mit nyertek játékosaink - VIDEÓ!
Megvan a duplázás, a Magyar Kupa-győzelem után a bajnoki címet is begyűjtötték női labdarúgóink - VIDEÓ!
A női labdarúgó NB I döntőjében az FTC a második meccsen 8-0-ra legyőzte a Puskást, és bajnok lett.
Ha női labdarúgóink nyernek a Puskás Akadémia ellen, akkor meglesz zsinórban a hetedik bajnoki cím.
Könczeyné Fenyvesi Evelin, Csányi Diána, Nagy Viktória és Nagy Vanessza is készülhet a vb-selejtezőkre.