2022. november 19.
Az MTK-t is kiütve, hibátlanul állunk a tabella élén
Az Örökrangadón a kék-fehérek még visszajöttek 2-0-ról, de a folytatásban állva hagytuk a riválisunkat.

Bajnoki címvédő női labdarúgóinkra az MTK elleni Örökrangadó várt a bajnokság 11. fordulójában. Hatalmas góllal szereztük meg az előnyt, Papp Luca lába sült el jó 25 méterről, majd Vágó Fanny ugratta ki Pusztai Sárát, aki higgadt maradt a kapu előtt (0-2). A szünetre így kétgólos előnnyel mehettünk, azonban a hazaiak a fordulás után négy perc alatt kiegyenlítettek. Mielőtt azonban a hazaiak elhihették volna, hogy pontot szerezhetnek ellenünk, jött a 60. percben Szabó Viktória fejese, ami után a labda megint ott pihent meg a kékek kapujában (2-3). A mérkőzést végleg a 82. percben tudtuk lezárni, ekkor Barker hozta ziccerbe a csereként beállt Bradicsot, aki nem hibázott. Végül a pontot az i-re a 85. percben Csigi Eszter tette fel, női labdarúgócsapatunk így 5-2-re legyőzte a nagy bajnoki rivális MTK-t és hibátlan mérleggel 11 győzelemmel, mindössze négy kapott góllal vezeti a Simple Női Ligát.

Simple Női Liga NB I, 11. forduló

MTK – FTC-Telekom 2-5 (0-2)
Budapest, Új Hidegkuti Nándor Stadion. Játékvezető: Sipos Katalin

FTC-Telekom: Bíró – Demeter (Fishley, 66.), Csigi, Németh D. – Barker (Bradics, 66.), Fenyvesi, Papp L. (Ott, 86.), Csányi, Szabó V. (Nagy V., 80.) – Pusztai (Czellér, 66.), Vágó Játékos-edző: Vágó Fanny

Gólszerzők: Vachter (52.),  Sipos (56.), illetve Papp L. (6.), Pusztai (10.), Szabó V. (60.), Bradics (82.), Csigi (5.),

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Csányi betalált, vereség Törökországban

A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Hatot lőttünk a Fehérvárnak

Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.

Kiestünk a kupából

Női labdarúgócsapatunk a Simple Női Kupa elődöntőjében 1-0-s vereséget szenvedett az MTK Budapesttől.

Női MK-elődöntő: szurkolói információk

Fontos információk női labdarúgócsapatunk MTK elleni kupamérkőzésére.