2023. március 14.
Büntetők után kiestünk a kupából
Női labdarúgócsapatunk 1-1-es rendes játékidő után tizenegyesekkel búcsúzott a Simple Női Kupából.

Magyar bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk a Puskás Akadémia ellen lépett pályára a Simple Női Kupa elődöntőjében.

Az első félidőben bár mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek, gólt egyik fél sem tudott szerezni, így 0-0-val mentek a pihenőre. A fordulás után nem kellett sokat várni, hogy megtörjön a jég, az 52. percben Németh Diána beadását Vágó Fanny csúsztatta meg, ebbe Pusztai Sára tette bele a fejét, megszereztük a vezetést (1-0). Sokáig úgy tűnt, hogy ezzel ki is alakult a végeredmény, azonban nyolc perccel a rendes játékidő vége előtt Palakovics egyenlített (1-1), így hosszabbítás következett.

Tizenegyespárbaj következett. Csigi Eszter, Csányi Diána és Vágó Fanny ugyan belőtte a maga büntetőjét, de közben volt hiba a mieink oldalán, míg az ellenfél végig pontosan célzott, így a Puskás Akadémia jutott a kupadöntőbe.

Női labdarúgócsapatunk legközelebb március 17-én, pénteken 14.00-tól lép pályára a Viktória Haladás vendégeként a Simple Női Liga 14. fordulójában.

Női labdarúgás,
Simple Női Kupa, elődöntő

FTC-Telekom – Puskás Akadémia 1-1 (0-0) – büntetőkkel: 3-4

FTC-Telekom: Barti – Ott, Csigi, Németh – Papp – Barker (Czellér, 77.), Fenyvesi, Csányi, Szabó – Vágó – Nagy (Pusztai, 38.)
Játékos-edző: Vágó Fanny

Gólok: Pusztai (52.), illetve Palakovics (82.)

Erődemonstráció Felcsúton

Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk 5-0-s győzelmet aratott a Puskás Akadémia otthonában a 19. fordulóban.

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Csányi betalált, vereség Törökországban

A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Hatot lőttünk a Fehérvárnak

Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.

Kiestünk a kupából

Női labdarúgócsapatunk a Simple Női Kupa elődöntőjében 1-0-s vereséget szenvedett az MTK Budapesttől.