
Női labdarúgócsapatunk a Magyar Kupában a nagy rivális MTK ellen aratott hétközi remek siker után az élvonalbeli bajnokságban folytatta szereplését. Dörnyei Balázs együttese a 16. fordulóban a sereghajtó Kelen SC vendégeként lépett pályára Csepelen.
Jól indult a mieink számára a mérkőzés, hiszen már kilenc perc elteltével kettővel vezetett a Fradi, a 4. (0-1) és a 9. percben is Tiffany Cameron volt eredményes (0-2). Ezzel azonban még nem volt vége, a mieink maradtak támadásban, ennek pedig a 34. percben lett meg az eredménye, Vanessa Marques gólja után háromgólos előnnyel mehettünk szünetre. (0-3)
A második félidőben a magabiztos vezetés tudatában némileg visszavettünk a lendületből, de így is megvoltak a lehetőségeink a gólszerzésre. Az egyik ilyennel sikerült is élni a hajrában Caroline Kehrer révén, aki ezzel beállította a 4-0-s végeredményt.
A Ferencváros magabiztos, 4-0-s győzelmével maradt a tabella második helyén, de egyetlen pontra zárkózott fel az egy mérkőzéssel kevesebbnél járó MTK mögé.
Női labdarúgás, Simple Női Liga, 16. forduló
Kelen SC – FTC-Telekom 0-4 (0-3)
FTC-Telekom: Barti – Mosdóczi, Rőhberg, Zlidnis, Nagy Virág – Papp L., Fenyvesi, Brandon – Marques – Cameron, Vágó. Vezetőedző: Dörnyei Balázs
Gólok: Cameron (4., 9.), Marques (34.), Kehrer (87.)
Női labdarúgócsapatunk 2-2-es döntetlent játszott a Puskás Akadémia ellen a bajnokságban.
Női labdarúgócsapatunk bajnoki rangadót vív szombaton a Kocsis Sándor Sportközpontban.
Nem jelentett problémát női labdarúgóinknak a miskolci túra a Simple Női Ligában.
Hosszú utazás vár a mieinkre Miskolcig, de nem jelenthet gondot a sereghajtó.
Női labdarúgócsapatunk 2-0-ra nyert az Astra HFC ellen a Simple Női Liga harmadik fordulójában.
Az Astra HFC ellen újabb három bajnoki ponttal szeretnénk gazdagodni.
Női labdarúgócsapatunk Gégény Petra góljával 1-0-ra nyert az Újpest ellen.
Védőnk szerint a csapat egyben van és egyetlen célja lehet csak, megverni az Újpestet a derbin.