2019. december 19.
Dörnyei Balázs értékelte női labdarúgóink évét – VIDEÓ!
A vezetőedző felidézte a kupasiker és a bajnoki cím legszebb pillanatait, és a következő tavaszról is beszélt.

2019 aranyév volt nem csak az egész Ferencvárosi Torna Club, de női labdarúgócsapatunk életében is. A csapat két fájdalmas, elveszített bajnoki döntőt hozó szezon után a nagy rivális MTK legyőzésével visszatért a csúcsra, majd csupán egy hajszállal maradt le a történelmi főtáblára jutásról a Bajnokok Ligájában. Emellett a Magyar Kupát is elhódította, egyedülálló módon zsinórban ötödször. Az év végén Dörnyei Balázs vezetőedzővel idéztük fel az elmúlt hónapok legfontosabb pillanatait, és arra is kíváncsiak voltunk, mire számít tavasszal az utóbbi évek legszorosabb bajnokságában, ahol jelenleg három csapat telel egyenlő pontszámmal a tabella élén.

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Csányi betalált, vereség Törökországban

A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Hatot lőttünk a Fehérvárnak

Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.

Kiestünk a kupából

Női labdarúgócsapatunk a Simple Női Kupa elődöntőjében 1-0-s vereséget szenvedett az MTK Budapesttől.

Női MK-elődöntő: szurkolói információk

Fontos információk női labdarúgócsapatunk MTK elleni kupamérkőzésére.