2024. március 9.
Elhoztuk a három pontot Budaörsről
Sztanovics és Diószegi góljával 2-0-s győzelmet arattunk a Simple Női Liga 14. fordulójában.

A szerdai kupaforduló után szombaton ismét pályára lépett női labdarúgócsapatunk, ezúttal a Simple Női Liga 14. fordulójában, Budaörsön.

A Ferencváros a Kosztics, Ott, Csigi, Kovács, Papp, Fenyvesi, Hubbard, Edwards, Csányi, Czellér, Diószegi kezdőcsapattal állt fel.

A mieink indították útjára a labdát, majd mindössze öt perc elteltével Edwards került helyzetbe, de lövése a kapu mellé szállt. Ezt követően a 22. percben Fenyvesi kapott remek labdát, de sajnos pontosan Szőcs kezébe lőtt. A próbálkozásaink ellenére az első félidő nem hozott találatot, így a szünetre gól nélküli döntetlennel mentünk.

A második játékrészben is jobban érződött a Fradi-nyomás, itt is megvoltak a helyzeteink. Az 56. percben Papp lőtt kapura távolról, de a remek lövés csak egy hatalmas kapufát ért. Majd újra hozzánk került a labda, és Sztanovics egy kitűnő egyéni megoldás után lőtt a hálóba (0-1). A 63. percben Papp beadását Csigi fejelte Szőcs kezébe, aztán néhány perccel később Fenyvesi bombázott távolról, de Szőcs ismét hárított. A mérkőzés 70. percében érkezett a második Fradi-találat, Edwards távoli lövését még védte Szőcs, de a kipattanót Diószegi értékesítette (0-2).

Kilencven perc játék után végül kétgólos győzelemmel zártunk a Budaörs ellen, és továbbra is magabiztos előnnyel vezetjük a tabellát.

Női labdarúgás
Simple Női Liga, 14. forduló
Budaörs – FTC-Telekom 0-2 (0-0)
Budaörs Városi Stadion
FTC-Telekom: Kosztics – Ott, Csigi, Kovács (Gődér, 83.) – Papp, Fenyvesi – Hubbard, Edwards (Kovács L., 83.), Csányi, Czellér (Sztanovics, 44.) – Diószegi (Kovács, 77.)
Vezetőedző: Albert Flórián
Gólszerzők: Sztanovics (56.), Diószegi (70.)

Gólzápor az ETO ellen

Női labdarúgócsapatunk 8-0-s győzelmet aratott a Simple Női Liga 20. fordulójában.

Erődemonstráció Felcsúton

Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk 5-0-s győzelmet aratott a Puskás Akadémia otthonában a 19. fordulóban.

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Csányi betalált, vereség Törökországban

A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Hatot lőttünk a Fehérvárnak

Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.