2024. április 19.
Erődemonstráció Felcsúton
Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk 5-0-s győzelmet aratott a Puskás Akadémia otthonában a 19. fordulóban.

A Haladás-Viktória elleni győzelem után a 19. fordulóban a Puskás Akadémia otthonába utaztunk pénteken. Az idei szezonban már egyszer legyőztük egyik nagy riválisunkat, októberben 3-0-s sikert arattunk hazai pályán.

A Kosztics – Ott, Papp, Gődér – Kovács, Fenyvesi – Hubbard, Csányi, Nagy – Kubassova, Edwards összeállítású csapat indította a mérkőzést Felcsúton.

Nagyszerűen kezdtük a találkozót, már a 4. percben megszereztük a vezetést, egy remek passzsorozat után Csányi beadását Edwards értékesítette (0-1). Hét perccel később Kubassova ellen szabálytalankodott a Puskás kapusa, a büntetőt Papp magabiztosan helyezte a jobb felsőbe (0-2). A folytatásban a másik oldalon kapusunk, Kosztics védett hatalmasat, majd a 37. percben Kubassova helyezett laposan a jobb sarokba, amivel beállította a félidei eredményt (0-3).

A második játékrész egy gyors Fradi-góllal indult, egy szöglet után Gődér talált a kapuba (0-4). Ezt követően jó helyről végezhetett el szabadrúgást csapatunk, Papp óriási kapufát lőtt, majd a másik oldalon ellenfelünk is hasonlóan járt. Nem álltunk meg négynél, a 78. percben Nagy került helyzetbe, remekül cselezte ki a felcsútiak kapusát és lőtt a hálóba (0-5). A végjátékban több nagy mentést is bemutatott csapatunk, először Bozsik érkezett a kapu előtt és szerelte bravúrosan a felcsúti csatárt, majd Kosztics hárított ismét. A kilencven perc játék után végül 5-0-s eredménnyel fejeztük be az összecsapást.

Női labdarúgás
Simple Női Liga, 19. forduló
Puskás Akadémia FC – FTC-Telekom 0-5 (0-3)
Puskás Akadémia, Pancho Aréna

FTC-Telekom: Kosztics – Ott, Papp, Gődér (Túróczy, 81.) – Kovács, Fenyvesi – Hubbard (Sztanovics, 69.), Csányi, Nagy (Czellér, 81.) – Kubassova (Diószegi, 74.), Edwards (Bozsik, 74.)

Vezetőedző: Albert Flórián

Gólszerzők: Edwards (4.), Papp (13.), Kubassova (38.), Gődér (48.), Nagy (78.)

Gólzápor az ETO ellen

Női labdarúgócsapatunk 8-0-s győzelmet aratott a Simple Női Liga 20. fordulójában.

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Csányi betalált, vereség Törökországban

A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Hatot lőttünk a Fehérvárnak

Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.

Kiestünk a kupából

Női labdarúgócsapatunk a Simple Női Kupa elődöntőjében 1-0-s vereséget szenvedett az MTK Budapesttől.