2023. január 28.
Fölényes győzelem a harmadik edzőmeccsen
Az FTC-Telekom szombaton a szlovák Spartak Myjavát verte meg 12-3-ra.

Női labdarúgócsapatunk január 28-án, szombaton a szlovák Spartak Myjava ellen játszotta harmadik felkészülési mérkőzését. A Simple Női Liga márciusi folytatására hangoló FTC-Telekom a 2. percben hátrányba került, nyolccal később azonban Csigi Eszter fejesével egalizált. A 12. percben Biljana Bradic (2-1) találatával már mi vezettünk, hamarosan pedig Németh Diána szögletből volt eredményes (3-1). A korai gólzápor ezzel még nem ért véget, a 19. minutumban feljött egy gólra az ellenfél (3-2). A kétgólos különbséget kisvártatva Biljana Bradic állította vissza (4-2), de még az első játékrészben Szabó Viktória, Biljana Bradic és Hanna Barker is betalált, így kialakítva a 7-2-es részeredményt.

A térfélcserét követően még szépített a vendégcsapat, ám később már csak az FTC-Telekom futballistái szereztek gólt: a játékos-edző, Vágó Fanny triplázott, de betalált Pusztai Sára és Csigi Eszter is, így kialakítva a 12-3-as végeredményt.

Felkészülési mérkőzés

FTC-Telekom–Spartak Myjava (szlovák) 12-3 (7-2)

Budapest, FTC-MVM Népligeti Sportközpont

FTC-Telekom, első félidő: Barti – Ott, Csigi, Németh – Barker, Papp, Szabó – Fenyvesi, Csányi – Vágó – Bradic

FTC-Telekom, második félidő: Barti – Ott (Nyul), Csigi, Papp – Czellér, Csányi, Fenyvesi, Vincze – Pusztai, Nagy, Vágó

Az FTC gólszerzői: Csigi, Bradic (3), Németh, Szabó, Barker, Vágó (3), Pusztai, Csigi

Továbbra is az élen csapatunk

Kubassova és Edwards góljával 2-0-s győzelmet arattunk az Astra ellen.

„Babonás vagyok, a cipőmet sem takarítom meccs után!”

Válogatott női labdarúgóinkkal folytatódott a Kire jellemzőbb? – kvízsorozat a Fradi TV-ben – VIDEÓ!

Elhoztuk a három pontot Budaörsről

Sztanovics és Diószegi góljával 2-0-s győzelmet arattunk a Simple Női Liga 14. fordulójában.

Kiütöttük a DVTK-t a kupában

Csapatunk 7-0-s győzelmet aratott a Diósgyőr ellen a kupasorozat 5. fordulójában.

Az Eb házigazdája ellen is pályára lép a női válogatott

Svájc, Azerbajdzsán és Törökország vár az Eb selejtezőkörében a magyar női labdarúgó-válogatottra.

Döntetlen a tavaszi nyitányon

Női labdarúgócsapatunk 1-1-es döntetlent játszott az MTK ellen a 13. forduló mérkőzésén.

Az MTK ellen kezdünk

Folytatódik a bajnokság női labdarúgócsapatunk számára, szombaton hazai pályán fogadjuk a kék-fehéreket.

NL: A B-ligában szerepel majd a női válogatott

Papp Luca végigjátszotta a női labdarúgó-válogatott Belgium elleni Nemzetek Ligája mérkőzését.