2022. szeptember 5.
Fradistákkal a csapatban ütöttük ki Gibraltárt
Fenyvesi, Vágó és Pusztai is betalált a 12-0-ra megnyert felkészülési mérkőzésen.

A Margret Kratz vezette magyar női labdarúgó-válogatott a spanyolok elleni vb-selejtezős vereség után Gibraltár válogatottja ellen játszott felkészülési mérkőzést, melyen hat ferencvárosi játékos, Bíró Barbara, Szabó Viktória, Fenyvesi Evelin, Pusztai Sára, Vágó Fanny és Csányi Diána is a kezdőcsapatban kapott helyet.

A klubunkat képviselő játékosok nagyszerűen indították a találkozót, hiszen Fenyvesi révén már a 11. percben megszereztük a vezetést. Az első magyar gólt még további hat követte, Zeller triplázott, Turányi és Pusztai egy-egy alkalommal volt eredményes, de Neale öngólja is kellett a 7-0-s félidei eredményhez.

A fordulás után sem kellett sokat várni az első találatra, az 58. percben meglőttük a nyolcadikat, majd három perccel később Pusztai is feliratkozott a gólszerzők közé (0-9). A kilencgólos előny ellenére sem álltunk le, tíz perccel később büntetőből növeltük kétszámjegyűre a különbséget, majd a 78. percben már 11-0-s magyar vezetés állt az eredményjelzőn. A ráadásban sem maradtunk magyar gól nélkül, ugyanis a 94. percben ismét zörgött a gibraltári háló, ezzel pedig beállítottuk a 12-0-s végeredményt.

Női labdarúgás,
felkészülési mérkőzés

Gibraltár – Magyarország 0-12 (0-7)

Erődemonstráció Felcsúton

Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk 5-0-s győzelmet aratott a Puskás Akadémia otthonában a 19. fordulóban.

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Csányi betalált, vereség Törökországban

A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Hatot lőttünk a Fehérvárnak

Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.

Kiestünk a kupából

Női labdarúgócsapatunk a Simple Női Kupa elődöntőjében 1-0-s vereséget szenvedett az MTK Budapesttől.