2019. május 2.
Győzelem az ETO ellen
Női labdarúgócsapatunk 2-1-re legyőzte hazai pályán az ETO-t.

Két mérkőzése maradt hátra az alapszakaszból női labdarúgócsapatunknak, amely toronymagasan vezeti a tabellát, így nyugodt körülmények között készülhet a bajnoki döntőre. Dörnyei Balázs így rotálhatta is valamelyest az együttesét.

Ennek ellenére nagyszerűen kezdődött a találkozó, már a 6. percben előnybe kerültünk, Csiki Anna volt eredményes (1-0). A vendég ETO azonban a szünet előtt egyenlíteni tudott, Horváth Cintia vette be a kapunkat (1-1).

A második félidő kiegyenlített játékot hozott, és sokáig nem esett újabb gól, ám a 81. percben Allegra Poljak eldöntötte a találkozót, így 2-1-re nyertünk. Csapatunk még egy mérkőzést játszik az alapszakaszban, mielőtt megkezdené szereplését a két győzelemig tartó bajnoki döntőben az MTK ellen.

Női NB I, 19. forduló
FTC - ETO FC GYŐR 2-1 (1-1)
Gól:
Csiki (6.), Poljak (81.), ill. Horváth C. (42.)

Ilyen volt a törökországi edzőtábor!

Női labdarúgóink nemrég véget ért antalyai edzőbárora néhány percben - VIDEÓ!

Mesterségük címere: kanadai Fradi-sportolók!

A hokis pontkirály Brett Switzer volt női focistáink új igazolása, Nkem Ezurike idegenvezetője – VIDEÓ!

Kanadai középpályással erősítettünk!

Női labdarúgócsapatunkban folytatja a korábbi utánpótlás-válogatott kanadai középpályás, Sarah Kinzner.

Csigi: „Nagyon sokat köszönhetek a Ferencvárosnak!”

Búcsúbeszélgetés női labdarúgócsapatunk Svájcba igazolt fiatal védőjével – INTERJÚ!

A svájci élvonalban folytatja fiatal védőnk

Csigi Eszter háromszoros bajnokként és ötszörös kupagyőztesként igazol a Baselhez.

Finn játékossal erősített az FTC bajnokcsapata!

Az FTC-Telekomban női futballcsapatában folytatja pályafutását a Finnországból érkező Sini Emilia Laaksonen.

Újabb érkező: kiváló felépítésű támadót igazoltunk!

Női labdarúgócsapatunk szerződést kötött a kanadai válogatott támadóval, Nkem Ezurikével.

Női focistáink a negyedik helyen zárták a teremtornát

Az FTC második lett a csoportban, de az MTK és az Astra is nyert ellenünk az egyenes kiesés szakaszban.