2019. május 2.
Győzelem az ETO ellen
Női labdarúgócsapatunk 2-1-re legyőzte hazai pályán az ETO-t.

Két mérkőzése maradt hátra az alapszakaszból női labdarúgócsapatunknak, amely toronymagasan vezeti a tabellát, így nyugodt körülmények között készülhet a bajnoki döntőre. Dörnyei Balázs így rotálhatta is valamelyest az együttesét.

Ennek ellenére nagyszerűen kezdődött a találkozó, már a 6. percben előnybe kerültünk, Csiki Anna volt eredményes (1-0). A vendég ETO azonban a szünet előtt egyenlíteni tudott, Horváth Cintia vette be a kapunkat (1-1).

A második félidő kiegyenlített játékot hozott, és sokáig nem esett újabb gól, ám a 81. percben Allegra Poljak eldöntötte a találkozót, így 2-1-re nyertünk. Csapatunk még egy mérkőzést játszik az alapszakaszban, mielőtt megkezdené szereplését a két győzelemig tartó bajnoki döntőben az MTK ellen.

Női NB I, 19. forduló
FTC - ETO FC GYŐR 2-1 (1-1)
Gól:
Csiki (6.), Poljak (81.), ill. Horváth C. (42.)

Fradistákkal készül a vb-bronzérmes ellen a válogatott

Markó Edina szövetségi kapitány hét játékosunkra számít a női labdarúgó-válogatott következő Eb-selejtezőjén.

Öt gól és kiütéses siker a DVTK ellen!

Az FTC-Telekom Miskolcon nyert a Jet-Sol Liga Női NB I 4. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.

Lányaink kiütötték a riválist: DVTK - FTC-Telekom 1-5

Női csapatunk fantasztikus, 5-1-es győzelmet aratott a DVTK otthonában!

Újabb idegenbeli rangadó jön: Miskolcra utazunk

Bajnoki címvédő női labdarúgóink a DVTK otthonában játszanak a Jet-Sol Liga Női NB I negyedik fordulójában.

A fradista, aki látta Puskás Ferenc titkos taktikáját

A női focistákkal és atlétákkal dolgozó Simon Dénes 80. születésnapján nem mindennapi történetet mesélt el.

Nyögvenyelősen, de megvan az újabb győzelem

Női labdarúgócsapatunk nagy küzdelem árán, gól nélküli első félidő után 2-0-ra győzte le az ETO-t.

A Győr következik az elhalasztott fordulóban

Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk szerda délután az ETO FC Győrt fogadja az FTC Női Labdarúgó Központban.

Hibátlan hazai nyitány: tízzel vertük a Kelent

Címvédő női labdarúgócsapatunk első idei hazai meccsén 10-0-ra győzte le az élvonal újoncát, a Kelent.