2019. december 1.
Győzelmével női csapatunk az élen telelhet
2-1-re nyertünk az Astra ellen, így biztos, hogy a tavaszi idényt az első helyről kezdhetjük meg.

A Női NB I 12. fordulójában Dörnyei Balázs együttese az Astra vendége volt. A mieink a 36. percben kerültek előnybe, ekkor Mosdóczi Evelin vette be Káli kapuját. A szünetre is ez maradt az állás.

A második játékrészben közel félórát kellett várni az újabb Fradi-találatra. A 73. percben Vágó Fanny volt eredményes, ezzel már 2-0-s előnyben voltunk. Bár a hazaiak nem sokkal később szépítettek, együttesünk így is megszerezte a három pontot (2-1).

Ezzel az is biztossá vált, hogy csapatunk az élen telelhet. A mieinknek 28 pontjuk van, akárcsak a második MTK-nak és a harmadik Diósgyőrnek, de sokkal jobb a gólkülönbségük, mint riválisainak.

Női NB I, 12. forduló

Astra-FTC (0-1) 1-2

FTC: Böröcz – Mosdóczi, Csigi, Zlidnis, Hasanbegovic – Csiki (Papp, 38.), Pusztai (Aleksic, 63.) – Kocsán (Diószegi, 74.), Fenyvesi, Szabó V. – Vágó

G.: Dikanová, ill. Mosdóczi, Vágó

TABELLA ITT

Távozik a kétszeres bajnok és négyszeres kupagyőztes

A magyar női futballválogatott alapembere, Kocsán Petra nyolc év után elhagyja a Ferencvárosi Torna Clubot.

Samu Anna távozik

Női labdarúgócsapatunk 23 éves kapusa nem a Ferencvárosban folytatja pályafutását.

Világsztárok oldalán lett bajnok a Fradi új kapusa

Az FTC új igazolása megnyerte a világ egyik legjobb bajnokságát, de a BL-ben a Fradival debütálhat – INTERJÚ!

Európai topligából igazoltunk bajnok kapust

Női labdarúgócsapatunk szerződtette a svéd LB07 30 éves, korábbi bajnok kanadai kapusát, Chandra Bednart.

Ismét női labdarúgóé, Vágó Fannyé a hónap gólja!

Szurkolóink szavazatai alapján Vágó Fanny lőtte június hónap legszebb találatát!

A Fradi új szerzeménye: „Mindent meg szeretnék nyerni!”

A női labdarúgócsapatunkhoz igazoló portugál válogatott Vanessa Marques a következő szezon terveiről beszélt.

Szenzáció: 75-szörös portugál válogatottat igazoltunk!

Női labdarúgócsapatunk szerződtette az SC Braga középpályását, a 24 éves Vanessa Marquest.

Marija Aleksic és Diószegi Fanni távozik

Női labdarúgócsapatunk 22 éves védekező középpályása és 23 éves támadója elhagyja a Ferencvárost.