2023. október 14.
Három pont az Astra ellen
Az FTC-Telekom hazai pályán 4-0-ra győzött az Astra ellen a bajnokság 4. fordulójából elhalasztott mérkőzésén.

Két idegenbeli találkozó után hazai pályán folytatódott a Simple Női Liga bajnokcsapatunk számára. Az ellenfél az Astra-Activtek HFC-Üllő együttese volt.

A Kosztics, Ott, Csigi, Németh, Fenyvesi, Papp, Vincze, Pusztai, Szabó, Sztanovics, Garcia összeállítású Ferencváros kezdett. Jelentős mezőnyfölényben futballoztunk, több helyzetet alakítottunk ki, és az első félidőben egy gólt szereztünk. Egy szögletet követően Sztanovics elé került a labda, aki kíméletlenül lőtt az Astra kapujába (1-0).

A második félidő egyből egy nagy védéssel indult, Alesia lövését ütötte ki az ellenfél kapusa. Az 59. percben aztán megszereztük a második gólunkat is, Ott Eszter fejesét először még hárítani tudta Magyar, de a kipattanó már a hálóban landolt (2-0). A folytatásban Pusztai remek labdájára Diószegi érkezett és fejelt óriási gólt (3-0). Majd a végeredményt egy nagyszerű támadás után Pusztai állította be, aki Csigi labdáját továbbította a kapuba (4-0)

Legközelebb október 21-én, szombaton 14 órától a Puskás Akadémiát fogadjuk hazai pályán.

Simple Női Liga, 4. forduló
FTC-Telekom–Astra-Activtek HFC-Üllő 4-0 (1-0)
FTC-Telekom: Kosztics – Ott (Gődér, 67.), Csigi (Hodászi, 77.), Németh – Fenyvesi, Papp – Vincze, Pusztai (Adjei, 77.), Szabó, Sztanovics (Diószegi, 57.) – Garcia (Nagy, 67.)
Vezetőedző: Albert Flórián
Gólszerzők: Sztanovics (33.), Ott (59.), Diószegi (72.), Pusztai (74.)

Gólzápor az ETO ellen

Női labdarúgócsapatunk 8-0-s győzelmet aratott a Simple Női Liga 20. fordulójában.

Erődemonstráció Felcsúton

Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk 5-0-s győzelmet aratott a Puskás Akadémia otthonában a 19. fordulóban.

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Csányi betalált, vereség Törökországban

A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Hatot lőttünk a Fehérvárnak

Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.