2021. szeptember 26.
Három pontot ért a három gól
Női labdarúgócsapatunk magabiztos győzelmet aratott az öt mérkőzés óta nyeretlen Astrával szemben.

A Ferencváros női labdarúgócsapata vasárnap délután Üllőre látogatott, ahol a Simple Női Ligát győzelemmel kezdő, ám azóta négy mérkőzést elveszítő Astra-Activtek HFC-Üllő vendégeként lépett pályára az élvonalbeli bajnokság 6. fordulójában.

Jól kezdtünk, hiszen már a 2. percben megszereztük a vezetést: Csányi Diána továbbított Pusztai Sárának, aki gólra váltotta a remek passzt (0-1). Nem kellett sokat várni a következő találatra sem, a 14. percben ugyanis Lara Ivanusa beadását követően Siklér Kinga fejelt a házigazda kapujába (2-0). A 3-0-s végeredményt a 72. minutumban állította be Lara Ivanusa, aki a játékos-edző, Vágó Fanny gólpassza után volt eredményes.

Csapatunk ezzel a sikerrel a harmadik helyen áll hat játéknapot követően, hátránya csupán egy pont a második MTK Budapest és a listavezető ETO FC Győr mögött.

Képünk illusztráció

Női Labdarúgás

Simple Női Liga NB I, 6. forduló

Astra–FTC 0-3 (0-2)

Üllő, Üllő Városi Sporttelep. Játékvezető: Kalydy Dionízia Imola

FTC: C. Bednar – Papp, Rőhberg, Lukas (Szabó, 46.) – Czellér, Csányi, Fenyvesi (Klostermann, 78.) – Pusztai, Kulis (Csigi, 64.) – Siklér (57.), Ivanusa (Linden, 78.). Vezetőedző: Vágó Fanny

Gólszerzők: Pusztai (2.), Siklér (14.), Ivanusa (72.)

Sárga lap: Pusztai (85.)

Kiállítva: Rozmis (90+1.)

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Csányi betalált, vereség Törökországban

A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Hatot lőttünk a Fehérvárnak

Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.

Kiestünk a kupából

Női labdarúgócsapatunk a Simple Női Kupa elődöntőjében 1-0-s vereséget szenvedett az MTK Budapesttől.

Női MK-elődöntő: szurkolói információk

Fontos információk női labdarúgócsapatunk MTK elleni kupamérkőzésére.