2023. november 18.
Háromgólos győzelem Soroksáron
Bajnok női labdarúgócsapatunk 3-0-ra győzött a Soroksár SC vendégeként a Simple Női Liga 11. fordulójában.

Az őszi bajnoki szezon utolsó előtti mérkőzésén a Soroksár SC vendégeként lépett pályára női labdarúgócsapatunk. Együttesünk a Szekszárd legyőzése után jó formában várhatta ezt az összecsapást is.

Albert Flórián a Kosztics - Ott, Csigi, Gődér - Fenyvesi, Papp - Sztanovics, Szabó, Németh - Garcia, Madrid összeállítású kezdőt küldte a pályára.

A hatalmas szél mindkét csapat dolgát megnehezítette, de ennek ellenére a 13. percben megszereztük a vezetést. A 13. percben Papp ívelt be remekül egy szögletet, amelyre Gődér érkezett, és a kapuba fejelt (0-1). Ezt követően Papp indította Garciát, aki a kapufát találta el, majd néhány perccel később Ascher jött ki jól, és védett hatalmasat, így félóra elteltével még mindig csak egygólos vezetésnek örülhettünk. A folytatásban Szabó szerezhette volna meg a második Fradi-gólt, de ismét Ascher védett bravúrosan, majd a túloldalon Gégény lövését hárította Kosztics, így a szünetre maradt az 0-1.

Csapatunknak a fordulás után is megvoltak a helyzetei, majd a második találatunk is érkezett az 58. percben, Németh passzát Szabó továbbította a Soroksár hálójába (0-2). Ezt követően a 65. percben Nagy volt szabálytalan, a büntetőhöz Gégény állt oda, de lövését Kosztics magabiztosan hárította.  A mérkőzés végeredményét Garcia alakította ki a 86. percben, aki Diószegi remek passzát váltotta gólra (0-3)

Az utolsó őszi bajnoki fordulót november 25-én, szombaton, 12 órától a Diósgyőr vendégeként játsszuk majd.

Simple Női Liga, 11. forduló

Soroksár SC – FTC-Telekom 0-3 (0-1)

Soroksár, Szamosi Mihály Sporttelep

FTC-Telekom: Kosztics – Ott, Csigi, Gődér (Nagy, 46.) – Fenyvesi, Papp – Sztanovics (Vincze, 46.), Szabó, Németh (Hodászi, 81.) – Garcia, Madrid (Diószegi, 67.)

Vezetőedző: Albert Flórián

Gólszerzők: Gődér (13.), Szabó (58.), Garcia (86.)

Gólzápor az ETO ellen

Női labdarúgócsapatunk 8-0-s győzelmet aratott a Simple Női Liga 20. fordulójában.

Erődemonstráció Felcsúton

Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk 5-0-s győzelmet aratott a Puskás Akadémia otthonában a 19. fordulóban.

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Csányi betalált, vereség Törökországban

A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Hatot lőttünk a Fehérvárnak

Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.