2024. március 30.
Hatot lőttünk a Fehérvárnak
Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.

Az FTC-Telekom női labdarúgócsapata a Fehérvár FC csapatát fogadta hazai pályán a Simple Női Liga 17. fordulójában. A Ferencváros összeállításában négy helyen változtatott a szakmai stáb az előző, Szeged elleni mérkőzéshez képest.

Bajnokcsapatunk már az első félidőben veszélyesen futballozott, több helyzetet is kialakított, a vezető találatot már a 4. percben megszereztük, Kovács beadását Kubassova fejelte a hálóba (1-0).

A 12. percben Papp gondolt egyet, és bombázott rá távolról, lövése sajnos csak egy óriási kapufát ért. Aztán a 33. percben érkezett a második Fradi-gól, Edwards volt eredményes távolról (2-0).

A félidei sípszóig még kétszer zörgettük meg a Fehérvár hálóját, először Csányi adott nagyszerű passzt a kapu előtt érkező Kubassovának (3-0), majd kiállították ellenfelünk kapusát, és a jogosan megítélt szabadrúgást Csányi értékesítette (4-0).

Az első játékrész utolsó percére sem maradtunk gól nélkül, jó helyről végezhetett el pontrúgást a fehérvári együttes, és a 10-es mezben játszó Kovács nem hibázott (4-1).

A fordulás után sem hagytunk esélyt ellenfelünknek, csapatunk végig fölényben tudott játszani, már a 47. percben egy óriási Hubbard-kapufát jegyezhettünk fel. Bő tíz perccel később Edwards nagyszerű egyéni megoldása után már 5-1 volt az állás. Majd öt perc telt el, és Papp hatalmas bombája kötött ki a hálóban (6-1). A folytatásban több gól nem esett, így végül 6-1-es győzelmet arattunk hazai pályán.

Simple Női Liga, 17. forduló
FTC-Telekom – Fehérvár FC 6-1 (4-1)
Kocsis Sándor Sportközpont
FTC-Telekom: Kosztics (Barti, 46.) – Kovács (Bozsik, 72.), Csigi (Ott, 46.), Gődér – Papp, Fenyvesi – Hubbard, Csányi (Múcková, 72.), Edwards – Kubassova (Czellér, 55.), Diószegi
Gólszerzők: Kubassova (4., 36.), Edwards (33., 58.), Csányi (40.), Papp (63.)

Szekszárdról is elhoztuk a három pontot

Női labdarúgóink 2-1-es győzelmet arattak a Simple Női Liga 21. fordulójában.

Gólzápor az ETO ellen

Női labdarúgócsapatunk 8-0-s győzelmet aratott a Simple Női Liga 20. fordulójában.

Erődemonstráció Felcsúton

Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk 5-0-s győzelmet aratott a Puskás Akadémia otthonában a 19. fordulóban.

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Csányi betalált, vereség Törökországban

A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.