2021. október 2.
Hátrányból felállva, szép győzelem a DVTK ellen
Női címvédő labdarúgócsapatunk nehéz első félidő után 3-1-re nyert a Diósgyőr ellen.

Címvédő női labdarúgóink a DVTK-t fogadták a Simple Női Liga NB I 7. fordulójában. Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, de még a félidő vége előtt megszerezte a vezetést a vendég csapat. A fordulás után a mieink mindent megtettek az egyenlítésért és az 59. percben Lara Ivanusa meg is szerezte az első gólunkat Pusztai Sára beadásából. Nem sokkal később egy szögletet követően Fenyvesi Evelin elé került a labda egy kapu előtti kavarodás után, aki 18 méterről a jobb felső sarokba zúdította a labdát (2-1). A kegyelemdöfést pedig a 87. percben vitték be a mieink a DVTK-nak, miután Vágó Fanny beadásából Haley Lukas befejelte a harmadik Fradi-gólt, ezzel csapatunk hátrányból felállva, 3-1-es győzelmet aratott a Diósgyőr ellen. A következő fordulóban a mieink örökrangadót vívnak az MTK otthonában október 16-án, szombaton 14.00 órától.

Női Labdarúgás

Simple Női Liga NB I, 7. forduló

FTC - DVTK 3-1 (0-1)

FTC: Halla - Papp, Csigi, Kulis - Czellér (Siklér, 66.), Csányi (Zlidnis, 66.), Fenyvesi, Pusztai, Szabó - Ivanusa (Lukas, 86.), Vágó Vezetőedző: Vágó Fanny

Gólszerzők: Ivanusa (59.), Fenyvesi (76.), Lukas (87.), illetve Barker (41.)

GasztroFradi: Rizottó, ahogy Vágó Fanny szereti!

Így készített finom és egészséges idényételt szárnyaló női labdarúgócsapatunk játékos-edzője – VIDEÓ!

Vágó-dupla és remek győzelem Ukrajna ellen

A női labdarúgó-válogatott 4-2-re győzött a Kisvárdán rendezett vb-selejtezőn.

Új seprű jól seper– a Vágó-féle Fradi sikereinek titkai

Női csapatunk edzésén a FradiMédia stábja játékos-edzőnket és a szövetségi kapitányt is kifaggatta – VIDEÓ!

Videó: parádés góllal ikszelt az őszi bajnok Fradi

Papp Luca a tizenhatos vonaláról tekert a kapuba, hét bajnoki után is veretlen Vágó Fannyval az FTC – VIDEÓ!

Szombathelyi döntetlen az utolsó őszi bajnokinkon

Női címvédő labdarúgócsapatunk 1-1-et játszott a Haladás Viktória vendégeként.

Az őszi szezon utolsó bajnokija következik

A Simple Női Liga 12. fordulójában Szombathelyre utazik női labdarúgócsapatunk.

Akadémista kapusunk bemutatkozott az NB I-ben

A női labdarúgó NB I-ben debütáló Horváth Katalin egy Fradi-meccs hatására döntött arról, hogy kapus lesz.

Szép gólokkal és 16 éves kapussal győztünk a rangadón

Női labdarúgócsapatunk remek játékkal és 4-1-es győzelemmel vágott vissza az ETO-nak a vereségért - VIDEÓ!