2023. május 14.
Hattal válaszoltunk az Astra vezetésére
A félidőben még vesztésre állt alapszakasz-győztes női focicsapatunk, majd kiütötte ellenfelét.

Női labdarúgócsapatunk az Astra-Activtek HFC-Üllő együtteséhez látogatott vasárnap este a bajnokság 21. fordulójában. A mérkőzés előtt a tabella 6. helyén álló üllőiek sem úszták meg a gólzáport, a mieink 6-1-re nyertek. Vágó Fanny és az edzői stáb a Barti Luca – Ott Eszter, Csigi Eszter, Németh Diána - Barker Hanna Marie, Papp Luca, Csányi Diána, Szabó Viktória – Pusztai Sára, Alesia Garcia, Nagy Viktória összeállítású csapatot küldte a pályára.

Az első félidőben nehezen pörgött fel a csapat, s bár Alesia Garcia betalált, les miatt nem adták meg a találatát. A hazaiak viszont szabályos gólt szerezték a 32. percben szabadrúgásból (1-0).

A fordulás után beindult a Fradi. A 46. percben Papp Luca távoli bombájával egyenlítettünk (1-1).  Az 58. percben Fenyvesi remek indítása után Szabó Viktória talált be (1-2), majd Biljana Bradics növelte előnyünket (1-3), illetve Fenyvesi Evelin is nagy gólt rúgott (1-4). Az utolsó negyedórában Bradics, majd a Papp másodjára is feliratkozott a góllövők közé (1-5 és 1-6). Együttesünk 21 meccs után hibátlan, 63 ponttal áll a tabella élén.

A bajnoki döntők előtti utolsó mérkőzésünket május 20-án, szombaton az MTK Budapest ellen játsszuk majd.

NŐI LABDARÚGÁS
SIMPLE NŐI LIGA NB I, 21. FORDULÓ

Astra-Activtek HFC-Üllő - FTC-Telekom 1–6 (1–0)

FTC-Telekom: Barti – Ott, Csigi (Demeter), Németh – Barker, Papp, Csányi (Fenyvesi), Szabó  (Czellér) – Pusztai (Bradics), Garcia, Nagy (Vágó). Játékos-edző: Vágó Fanny

A Fradi gólszerzői: Papp (46., 89.), Szabó V. (58.), Bradics (69., 77.), Fenyvesi (75.)

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Csányi betalált, vereség Törökországban

A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Hatot lőttünk a Fehérvárnak

Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.

Kiestünk a kupából

Női labdarúgócsapatunk a Simple Női Kupa elődöntőjében 1-0-s vereséget szenvedett az MTK Budapesttől.

Női MK-elődöntő: szurkolói információk

Fontos információk női labdarúgócsapatunk MTK elleni kupamérkőzésére.