2023. április 1.
Hetet lőttünk a MOL Fehérvárnak
Női labdarúgócsapatunk magabiztos, 7-1-es győzelmet aratott a Fehérvár vendégeként.

Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk szombaton a MOL Fehérvár FC vendégeként lépett pályára a Simple Női Liga 16. fordulójában. Nagyszerűen kezdtük a mérkőzést, amely több nagy Fradi-helyzettel indult. A 12. percben a vezető találat is megérkezett, Vágó Fanny passzából Fenyvesi Evelin lőtt hálószaggató gólt (0-1). Mindössze hat perccel később egy remek passzt követően Alesia Garcia bólintott az ellenfél kapujába (0-2), majd kisvártatva Vágó Fanny cselezett ki mindenkit és lőtte be a harmadikat (0-3). Még az első játékrészben folytatódott a gólgyártás, a 30. percben amerikai légiósunk, Alesia Garcia másodjára is beköszönt (0-4), ezt követően Papp Luca bombázott távolról a kapuba (0-5). A félidei eredményt végül Németh Diána állította be, aki egy nagyszerű ferencvárosi akciót fejezett be góllal (0-6).

A fehérváriaknak ezúttal nem volt ellenszere a Ferencváros támadásai ellen

A fordulás után sem hagytunk esélyt ellenfelünknek, csapatunk végig dominált. Az újabb gól az 58. percben érkezett, kis kavarodás után végül Demeter Réka kotorta be a labdát a Fehérvár kapujába (0-7). Hétgólos vezetésünknél egy távoli lövésből szépített a hazai csapat (1-7). A találkozó utolsó fél órájában több nagy lehetőség is adódott még a fehérvári kapu előtt, de ezeket már nem sikerült gólra váltanunk. A hajrában kapusunk, Bíró Barbara is bemutatott egy-két bravúrt, így maradt a 7-1-es eredmény.

Bajnoki címvédő együttesünk legközelebb április 15-én, szombaton 16.30-tól a Kelen SC vendégeként lép majd pályára.

Simple Női Liga, 16. forduló

MOL Fehérvár FC–FTC-Telekom 1-7 (0-6)

Székesfehérvár, MOL Aréna Sóstó

FTC-Telekom: Bíró – Ott, Csigi, Demeter – Papp (Nagy V. 46.), Fenyvesi – Czellér (Bradic 58.), Vágó, Németh, Szabó – Garcia. Játékos-edző: Vágó Fanny

Gólszerzők: Fenyvesi (12.), Garcia (18., 30.), Vágó (21.), Papp (31.), Németh (38.), Demeter (58.)

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Csányi betalált, vereség Törökországban

A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Hatot lőttünk a Fehérvárnak

Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.

Kiestünk a kupából

Női labdarúgócsapatunk a Simple Női Kupa elődöntőjében 1-0-s vereséget szenvedett az MTK Budapesttől.

Női MK-elődöntő: szurkolói információk

Fontos információk női labdarúgócsapatunk MTK elleni kupamérkőzésére.