Az FTC-Telekom női labdarúgócsapata a Szekszárdi WFC otthonába látogatott a Simple Női Liga 4. fordulójában.
Az első gólra 25 percet kellett várni, amikor Csányi Diána gyönyörű gólt lőtt a tizenhatosról. Kilenc perccel később brit támadónk, a júliusban szerződtetett Shameeka Fishley fejelt a hazaiak kapujába Barker kipattanója után, így kétgólos előnnyel mehettünk a szünetre.
A 64. percben Szabó Viktória húszméteres lövésével növelte az előnyünket, majd a szünetben csereként beszálló Pusztai Sára is befejelt egy beadást. A 78. percben a szintén csereként pályára lépő Nagy Viktória 30 méterről meglőtte ötödik gólunkat, majd a mérkőzés végén játékos-edzőnk, Vágó Fanny is eredményes volt egy beadás után, végül egy támadás után a második hullámban érkező Biljana Bradic találata állította be a végeredményt. Ezzel a sikerrel együttesünk a Szent Mihály és a Haladás Viktória után a Szekszárd ellen is 7-0-s győzelmet aratott!
Az FTC-Telekom egy meccsel kevesebbet játszva, mint az előtte lévők jelenleg a harmadik helyen áll a tabellán háromból három győzelmével, és legközelebb szeptember 17-én, szombaton a MOL Fehérvár ellen lép pályára hazai környezetben.
Simple Női Liga, 4. forduló
Szekszárdi WFC – FTC-Telekom 0-7 (0-2)
FTC-Telekom: Barti – Demeter (Ott, 68.), Csigi, Papp L. (Pusztai, 46.) – Fenyvesi - Csányi, Németh D. (Nagy V., 68.) - Barker (Czellér, 46.), Vágó, Szabó V. – Fishley (Bradic, 46.)
Gólszerzők: Csányi (25.), Fishley (36.), Szabó V. (64.), Pusztai (74.), Nagy V. (78.), Vágó (87.), Bradic (90.)
Jadyn Edwards 2024 januárja óta erősíti női labdarúgócsapatunkat.
Női labdarúgócsapatunk 16 éves játékosa mesélt többek között karrierje kezdetéről is – VIDEÓ!
Női labdarúgócsapatunk 2-0-ra legyőzte a Budapest Honvéd együttesét a Simple Női Ligában.
Plamenova Dimanova Nikol mostantól felnőtt női együttesünket erősíti.
Női labdarúgócsapatunk hazai rangadón maradt pont nélkül a Simple Női Ligában.
Női labdarúgócsapatunk 1-0-ra győzött a KÉSZ-St. Mihály-Szeged vendégeként a bajnokságban.
Címvédő női labdarúgócsapatunk 4-1-re nyert a Simple Női Ligában.
A Simple Női Ligában rendezett örökrangadót 2-0-ra nyerte címvédő női labdarúgócsapatunk.