2020. február 14.
Ilyen volt a törökországi edzőtábor!
Női labdarúgóink nemrég véget ért antalyai edzőbárora néhány percben - VIDEÓ!

Női labdarúgócsapatunk a hét elején tért haza a törökországi Antalyából, ahol egy héten keresztül edzőtáborozott. Dörnyei Balázs és a szakmai stáb szinte minden napra két edzést vezényelt a keretnek, amellyel már ott voltak az új téli igazolások, a finn Sini Laaksonen és a kanadai Nkem Ezurike és Sarah Kinzner is.

Emellett a csapat három edzőmérkőzést is játszott Törökországban. Február 6-án a CSZKA Moszkva ellen lépett pályára a Fradi, és 1-0-s vereséget szenvedtünk. Két nappal később javítottunk, az osztrák First Vienna FC ellen gólzáporos, 7-0-s győzelmet arattunk, Nkem Ezurike duplázott, de Marija Aleksic, Fenyvesi Evelin, Sini Laaksonen, Vágó Fanny és Kocsán Petra is betaláltak. Az edzőtábor utolsó felkészülési mérkőzésén az FTC-Telekom február 9-én a dán B93 Women csapatával csapott össze, a meccs vége 3-3-as döntetlen lett, a mieink góljait Nkem Ezurike, Pusztai Sára és Vágó Fanny szerezték.

A FradiMédia néhány perces hangulatvideóban foglalta össze, milyen is volt lányaink edzőtábora:

Csapatunk az edzőtáborból hazatérve szerdán a ZNK Pomurje otthonába utazott edzőmérkőzésre. A Fradi 4-3-as sikeréből Nkem Ezurike kettő, Vágó Fanny és Szabó Viktória pedig 1-1 góllal vették ki a részüket.

A csapat február 15-16-án Pozsonyban folytatja a felkészülést a tavaszi szezonra.

Női labdarúgás, téli edzőmérkőzések:
Február 6.: FTC-Telekom - CSZKA Moszkva 0-1 (Antalya, edzőtábor)
Február 8.: FTC-Telekom - First Vienna FC (osztrák) 7-0. Gólszerzőink: Ezurike (2), Aleksic, Fenyvesi, Laaksonen, Vágó, Kocsán. (Antalya, edzőtábor)
Február 9.: FTC-Telekom - B93 Women (dán) 3-3. Gólszerzőink: Pusztai, Ezurike, Vágó. (Antalya, edzőtábor)
Február 12.: ZNK Pomurje (szlovén) - FTC-Telekom 3-4. Gólszerzőink: Ezurike (2), Vágó, Szabó V.

Cikkajánló

„A trófea a Groupamához tartozik, itt kell maradnia”

Korábbi bajnok női labdarúgónk, Nadja Stanovic bizakodó a címvédésünket illetően.

Ott: „Tudjuk mit kell tennünk, hogy sikeresek legyünk”

Női labdarúgócsapatunk védője szerint a csapat készen áll lezárni a Győr elleni bajnoki döntőt – VIDEÓ!

Sajtóakkreditáció a Győr elleni bajnoki döntőre

A média munkatársai május 20-a, kedd 12.00-ig adhatják le akkreditációjukat.

,,A mentális erőnket mutatja, hogy győzni tudtunk”

Női labdarúgócsapatunk megnyerte a bajnoki döntő első meccsét, a főszereplők értékeltek – VIDEÓ!

Győrben győztünk a bajnoki döntő első meccsén!

Nagy Vanessza második félidőben szerzett fejes gólja eldöntötte az ETO FC Győr elleni összecsapást.

Szurkoljon a Groupama Arénában a női bajnoki döntőn

Női labdarúgóink Groupama Arénában rendezendő találkozójára ingyenes jegy kiváltásával tud belépni.

Győzelemmel hangoltunk a Győr elleni döntőre

Női labdarúgócsapatunk már az első játékrészben eldöntötte a KÉSZ-St. Mihály elleni hazai bajnokit.

Hoztuk a kötelezőt, egy lépésre a bajnoki döntő!

Női labdarúgóink 9-0-ra nyertek Üllőn az Astra HFC ellen, Nagy Vanessza ismét négy gólt vágott.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin