2023. november 11.
Csigi-tripla, kiütés hazai pályán
Női labdarúgócsapatunk 8-1-es győzelmet aratott a Szekszárd együttese ellen a bajnokság 10. fordulójában.

Kilenc mérkőzésen szerzett nyolc győzelemmel és egy döntetlennel a háta mögött, eddig a bajnokságban kapott gól nélkül fogadta a Szekszárd WFC együttesét bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk a Simple Női Liga 10. fordulójában. A Ferencváros a Barti, Ott, Csigi, Németh, Fenyvesi, Papp, Nagy, Szabó, Sztanovics, Diószegi, Garcia összeállításban kezdett.

Nem indult szerencsésen a találkozó, a 6. percben egy védelmi hibát követően vezetést szerzett a Szekszárd, amivel megszületett az első kapott gólunk az idei szezonban (0-1). Majd az első játékrész folytatásában négy góllal bizonyítottuk, hogy ennek ellenére feltétlenül itthon tartanánk a három pontot. A 13. percben egy pontrúgás után Szabó remek találatával kiegyenlítettünk (1-1). Ezt követően a 23. percben Szabó szögletét Ott továbbította a hálóba (2-1), majd még a sípszó előtt Csigi fejelt a Szekszárd hálójába (3-1), és Szabó másodjára is beköszönt, így 4-1-es vezetéssel fordultunk.

A szünetben kettőt cserélt csapatunk vezetőedzője, Albert Flórián, Garciát Madrid váltotta, valamint Sztanovics helyére Gődér állt be. Az 57. percben folytattuk a gólgyártást, a csereként beálló Madrid is betalált (5-1). Néhány perccel később először Papp szögletét fejelte a hálóba Csigi (6-1), majd Fenyvesi lövését továbbította a kapuba (7-1). A mérkőzést végül Madrid gólja zárta, így 8-1-es győzelemmel továbbra is veretlenül menetelünk a bajnokságban.

Bajnokcsapatunk a 11. fordulóban november 18-án, szombaton 13 órakor, a Soroksár SC együttese ellen lép pályára idegenben, a Szamosi Mihály Sporttelepen.

Simple Női Liga, 10. forduló
FTC-Telekom – Szekszárdi WFC 8-1 (4-1)
Budapest, Kocsis Sándor Sportközpont

FTC-Telekom: Barti – Ott, Csigi, Németh – Fenyvesi, Papp – Nagy (Adjei, 72.), Szabó, Sztanovics (Gődér, 46.) – Diószegi (Hodászi, 80.), Garcia (Madrid, 46.)
Vezetőedző: Albert Flórián

Gólszerzők: Szabó (13., 45.), Ott (23.), Csigi (43., 63., 67.), Madrid (57., 73.)

Gólzápor az ETO ellen

Női labdarúgócsapatunk 8-0-s győzelmet aratott a Simple Női Liga 20. fordulójában.

Erődemonstráció Felcsúton

Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk 5-0-s győzelmet aratott a Puskás Akadémia otthonában a 19. fordulóban.

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Csányi betalált, vereség Törökországban

A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Hatot lőttünk a Fehérvárnak

Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.