2022. augusztus 27.
Kiütés: hetet rúgtunk a Haladásnak
A félidei négy gólra még hármat pakoltunk a második játékrészben.

Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk a Haladás Viktória ellen lépett pályára a Simple Női Liga 3. fordulójában. Nem kellett sokat várni az első gólunkra: egy szöglet után Csigi Eszter juttatta a labdát a kapuba. Ezt követően Biljana Bradic eresztett el egy óriási bombát védhetetlenül, majd Vágó Fanny is feliratkozott a gólszerzők közé. A félidő vége előtt még Pusztai Sára is betalált, így négygólos előnnyel mehettünk a szünetre.

Nem maradtunk Fradi-gólok nélkül a folytatásban sem. Szabó Viktória szabadrúgása után a labda Vágó Fannyhoz került, aki nem hibázott, majd Szabó Viktória 25 méterről, szabadrúgásból maga is betalált. A pontot az i-re Lívia Múckova tette fel, aki 25-30 méterről gyönyörű volt szerzett, ráadásul ez volt az első találata a Ferencváros mezében. Az FTC-Telekom így 7-0-s győzelmet aratott a szombathelyiek felett, és két meccsből két győzelemmel üldözi az első három találkozóját sikerrel vevő ETO-t a tabella élmezőnyében.

Simple Női Liga NB I, 3. forduló
FTC-Telekom–Haladás Viktória 7-0 (4-0)
Budapest, Kocsis Sándor Sportközpont. Játékvezető: Bálint Kata Tünde
FTC-Telekom: Bíró – Ott, Csigi (Demeter, 56.), Papp L. (Múckova, 73.) - Barker, Csányi, Fenyvesi, Pusztai (Vincze, 73.), Szabó L., Vágó - Bradic (Nagy V., 56.)
Gólszerzők: Csigi (3.), Bradic (30.), Vágó (32., 59.), Pusztai (39.), Szabó V. (64.), Múckova (83.)

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.

Kiestünk a kupából

Női labdarúgócsapatunk a Simple Női Kupa elődöntőjében 1-0-s vereséget szenvedett az MTK Budapesttől.

Női MK-elődöntő: szurkolói információk

Fontos információk női labdarúgócsapatunk MTK elleni kupamérkőzésére.

Továbbra is az élen csapatunk

Kubassova és Edwards góljával 2-0-s győzelmet arattunk az Astra ellen.

„Babonás vagyok, a cipőmet sem takarítom meccs után!”

Válogatott női labdarúgóinkkal folytatódott a Kire jellemzőbb? – kvízsorozat a Fradi TV-ben – VIDEÓ!

Elhoztuk a három pontot Budaörsről

Sztanovics és Diószegi góljával 2-0-s győzelmet arattunk a Simple Női Liga 14. fordulójában.

Kiütöttük a DVTK-t a kupában

Csapatunk 7-0-s győzelmet aratott a Diósgyőr ellen a kupasorozat 5. fordulójában.