2023. augusztus 19.
Kiütéses győzelemmel kezdtük a bajnokságot!
Női labdarúgócsapatunk 7-0-ra győzött a DVTK ellen a Simple Női Liga 1. fordulójában.

Magyar bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk augusztus 19-én, szombaton a DVTK együttesét fogadta a Kocsis Sándor Sportközpontban a Simple Női Liga 1. fordulójában.

Az új szezon első bajnokiján nem kellett sokat várni az első ferencvárosi gólra, a 14. percben egy oldalról beívelt szabadrúgást Csigi fejelt a diósgyőri kapuba (1-0). A félidő felén túllépve Németh Diána egy remek szabadrúgás után duplázta meg előnyünket (2-0). Négy perccel később Pusztai egy az egyben mehetett a kapusra, nem hibázott (3-0). A szünet előtt Alesia Garcia a tizenhatoson kívülről lőtte meg az FTC-Telekom negyedik gólját (4-0).

A fordulás után is maradt a ferencvárosi dominancia, a 69. percben Pusztai egy nagyszerű labdakezelés után azonnal jobb sarokba lőtt (5-0). Két perccel később egy szöglet után Gődér bólintott a kapuba (6-0). A 78. percben régi-új játékosunk, a DVTK ellen csereként pályára lépő Diószegi Fanni gólja állította be a 7-0-s végeredményt.

Női labdarúgócsapatunk tehát magabiztos, gólra törő és eredményes játékkal kezdte a Simple Női Liga 2023/24-es szezonját. Az FTC-Telekom legközelebb augusztus 26-án, szombaton 17.00-tól az MTK vendégeként lép pályára.

Női labdarúgás,
Simple Női Liga, 1. forduló

FTC-Telekom – DVTK 7-0 (4-0)
Budapest, Kocsis Sándor Sportközpont

FTC-Telekom: Barti – Németh, Csigi (Gődér, 64.), Ott – Papp – Stanovic (Vincze, 72.), Csányi, Pusztai (Czellér, 72.), Szabó – Vágó (Nagy V., 64.) – Garcia (Diószegi, 64.)
Játékos-edző: Vágó Fanny

Az FTC-Telekom gólszerzői: Csigi (14.), Németh (28.), Pusztai (32., 69.), Garcia (41.), Gődér (71.), Diószegi (78.)

Gólzápor az ETO ellen

Női labdarúgócsapatunk 8-0-s győzelmet aratott a Simple Női Liga 20. fordulójában.

Erődemonstráció Felcsúton

Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk 5-0-s győzelmet aratott a Puskás Akadémia otthonában a 19. fordulóban.

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Csányi betalált, vereség Törökországban

A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Hatot lőttünk a Fehérvárnak

Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.