Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk, az FTC-Telekom, miután megnyerte az albániai selejtezős minitornát, a főtáblára jutásért játszik az UEFA Női Bajnokok Ligájában (UWCL). A harmadik selejtezőkörben, oda-visszavágós párharcban mérkőzünk meg a norvég Valerengával. Az első találkozót Oslóban rendezik szeptember 11-én, csütörtökön, 19 órakor, a mérkőzést az M4 Sport élőben közvetíti. A hazai visszavágóra szeptember 18-án, csütörtökön, 16 órakor a III. Kerületi TVE Sport Komplexumban (1037 Budapest, Kalap u. 1-3.) kerül sor. A találkozóra elindult a jegyértékesítés!
A belépéshez díjmentes regisztrációs jegy kiváltása szükséges, amit a meccsjegy.fradi.hu oldalon tudnak megtenni szurkolói kártya bírtokában. A jegyekért tehát nem kell fizetni, a korábbi női labdarúgómérkőzésekhez hasonlóan ezúttal is díjmentesen juthatnak hozzá. A regisztrációs jegy kiváltása, illetve a Fradi szurkolói kártya megléte viszont mindenképpen kötelező a vásárláshoz és később a belépéshez!
A beléptetésnél a szurkolói kártya mellett a személyazonosításra szolgáló fényképes okmány (személyi igazolvány, útlevél vagy jogosítvány) felmutatása szükséges. Kapunyitás a mérkőzés előtt egy órával lesz. Képünkön mutatjuk a stadion szektorait, ami segíthet szurkolóinknak a tájékozódásban.

Női labdarúgócsapatunk középpályása a Fradival és a válogatottal is nagyszerű idényt zárt.
Kilencszeres bajnok együttesünk a második fordulóban kapcsolódik be a küzdelmekbe.
A rájátszás első körében hazai pályán kezdi a párharcot a magyar női labdarúgó-válogatott.
A magyar női labdarúgó-válogatott Andorra fölényes legyőzésével zárt csoportjában.
Az FTC-Telekom négy játékosa készülhet a nemzeti csapattal az utolsó fordulóra.
A magyar női labdarúgó-válogatott Csányi Diána és Nagy Vanessza góljaival nyert a vb-selejtezőn.
Az FTC-Telekom női labdarúgói megvédték címüket, és a Magyar Kupa megnyerésével dupláztak – VIDEÓVAL!
A Fradi Zóna Plusz by iFOREX Europe adásában Albert Flóriánnal és Ott Eszterrel beszélgettünk.