2023. szeptember 30.
Magabiztos győzelemmel továbbjutottunk a Kupában
Csapatunk 3-0-s győzelmet aratott a Puskás Akadémia ellen a Simple Női Kupában.

Magyar bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk a 4. fordulóban csatlakozott a Simple Női Kupa küzdelmeihez, ellenfelünk rögtön a szintén NBI-es Puskás Akadémia volt. Csapatunk a Kostic, Gődér, Garcia, Csigi, Fenyvesi, Szabó, Ott, Papp, Nagy, Czellér, Csányi összeállításban lépett pályára. Csapatunk indította útjára a labdát, az első nagyobb történésre pedig a 15. percig kellett várni, egy fejpárbajt követően sajnos játékosunkat, Nagy Viktóriát le kellett cserélni, helyére Diószegi állt be.

Mindössze nyolc perccel később a gól is érkezett, egy remek támadást követően Czellér jobboldali beadását García továbbította a hálóba (1-0).

A folytatásban sem kíméltük az ellenfelet, kapusunk, Milica Kostic adott gólpasszt Garciának, majd egy nagy védést is feljegyezhettünk a neve mellé, így végül kétgólos ferencvárosi előnnyel mentek pihenőre a csapatok. (2-0).

A szünet után is fokozódott a Fradi-nyomás, rengeteg helyzetet kialakítottunk, de valami mindig hiányzott a befejezéseknél. Bár Csigit is elveszítettük sérülés miatt, az irányítás továbbra is a mi kezünkben maradt.

A 66. percben aztán harmadjára is betaláltunk, Szabó cselezte végig a Puskás Akadémia védelmét, majd labdáját a csereként beálló Madrid továbbította a kapuba (3-0).

A mérkőzés hátralévő részében további gólt már nem láthattunk, így végül 3-0-s eredménnyel zárult a találkozó.

Csapatunk ezzel a győzelemmel továbbjutott a Simple Női Kupa 5. fordulójába.

Simple Női Kupa, 4. forduló

FTC-Telekom–Puskás Akadémia FC 3-0 (2-0)

FTC-Telekom: Kostic – Ott, Csigi (Madrid, 59.), Gődér – Czellér (Hodászi, 88.), Papp, Fenyvesi, Csányi, Szabó – Nagy (Diószegi, 16.), Garcia. Vezetőedző: Albert Flórián

Gólszerzők: Garcia (23., 33.), Madrid (66.)

Szekszárdról is elhoztuk a három pontot

Női labdarúgóink 2-1-es győzelmet arattak a Simple Női Liga 21. fordulójában.

Gólzápor az ETO ellen

Női labdarúgócsapatunk 8-0-s győzelmet aratott a Simple Női Liga 20. fordulójában.

Erődemonstráció Felcsúton

Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk 5-0-s győzelmet aratott a Puskás Akadémia otthonában a 19. fordulóban.

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Csányi betalált, vereség Törökországban

A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Hatot lőttünk a Fehérvárnak

Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.