2022. április 23.
Magabiztos, hatgólos siker a Puskás Akadémia ellen
Női labdarúgócsapatunk 6-0-s győzelemmel tartotta otthon a három pontot.

Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk a Soroksár 5-0-s idegenbeli legyőzése után ezúttal a Puskás Akadémia együttesét látta vendégül a Kocsis Sándor Sportközpontban a Simple Női Liga 17. fordulójában.

A mieink nagyszerűen kezdték a találkozót, a jó rajt után pedig elég volt öt perc és a még mindig csak 17 éves Németh Diána óriási góljával megszerezték a vezetést (1-0), akinek ez volt az első találata a felnőttek között. A játékrész felénél Fenyvesi mélységi passza után Vágó ugrott ki, majd szépen passzolta el a labdát a kapus mellett (2-0). Az első félidőben újabb gól már nem született, így 2-0-s előnnyel mentünk a szünetre.

Alig kezdődött el a második játékrész, amikor Szabó Viktória csapott le a vendég védelem hibájára, játékosunk nem hibázott, meglőtte a harmadik Fradi-gólt (3-0). Öt perccel később játékos-edzőnk, Vágó Fanny az ötös sarkáról jobbal tüzelt, kísérlete megpattant, de a labda így is a kapuban kötött ki (4-0). Sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, de a következő gólra további húsz percet kellett várni, amikor Siklér fejesét még védte Pongrácz, de a kipattanó Demeterhez került, aki a kapus mellett gurított a hálóba (5-0). Négy perccel később ismét a mieink örülhettek, Csigi állította be a 6-0-s végeredményt.

Női labdarúgócsapatunk nagyszerű játékkal, ellenfelének esélyt sem hagyva magabiztos, 6-0-s győzelmet aratott, ezzel pedig már sorozatban ötödik mérkőzését nyerte meg. Csapatunk legközelebb május 1-jén az ETO FC Győr vendégeként lép pályára a bajnokság 18. fordulójában.

Női labdarúgás,
Simple Női Liga, 17. forduló

FTC-Telekom – Puskás Akadémia 6-0 (2-0)
Budapest, Kocsis Sándor Sportközpont

FTC-Telekom: Barti – Németh H., (Demeter, 70.) Csigi, Kulis (Csányi, 46.) – Fenyvesi, Papp, Németh D. (Nagy V., 58.) – Pusztai, Vágó, Szabó (Czellér, 58.) – Ivanusa (Siklér, 70.)
Játékos-edző: Vágó Fanny

Gólok: Németh D. (5.), Vágó (22., 54.), Szabó V. (48.), Demeter (72.), Csigi (76.)

Erődemonstráció Felcsúton

Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk 5-0-s győzelmet aratott a Puskás Akadémia otthonában a 19. fordulóban.

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Csányi betalált, vereség Törökországban

A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Hatot lőttünk a Fehérvárnak

Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.

Kiestünk a kupából

Női labdarúgócsapatunk a Simple Női Kupa elődöntőjében 1-0-s vereséget szenvedett az MTK Budapesttől.