2022. május 7.
Négy gól, négy gólszerző: magabiztos hazai siker
Női labdarúgócsapatunk Csányi, Siklér, Pusztai és Csigi góljával 4-1-re győzte le a Haladás Viktóriát.

Alapszakaszgyőztes női labdarúgócsapatunk a Haladás Viktória együttesét fogadta a Simple Női Liga 19. fordulójában a Kocsis Sándor Sportközpontban.

A kezdés után nem kellett sokat várni az első helyzetre és az első gólra, ugyanis a második percben egy kavarodásból Csányi lőtt, a labda pedig a kapuban kötött ki (1-0). A jó kezdés után nem vettünk vissza, jó iramot diktáltunk, és tíz perccel később Demeter indította a jobb oldalon kilépő Pusztait, aki remekül ívelt középre, ahol érkezett Siklér, és a kapuba fejelt (2-0).

A két villámgyors Fradi-gól után is megvoltak a helyzetek, de a következő gólra egészen a félidő hajrájáig várni kellett: a 39. percben Szabó lőtte középre a labdát, Pusztai pedig befejelte a harmadikat (3-0). A szünetig újabb gól már nem esett, így 3-0-s előnnyel mentünk a pihenőre.

A második félidőben sem vettek vissza a mieink, és bár nem sikerült két gyors góllal megtörni a szombathelyieket, a 63. percben Csigi értékesítette a megítélt büntetőt (4-0). Két perccel később jött a vendégek válasza, Kovács volt eredményes (4-1). A találkozón újabb gól már nem született, így ezzel a 4-1-es győzelemmel szilárdítottuk meg helyünket a tabella élén.

Női labdarúgócsapatunk legközelebb május 15-én, vasárnap 15.00-tól lép pályára az Astra vendégeként az Üllő Városi Sporttelepen.

Női labdarúgás,
Simple Női Liga, 19. forduló

FTC-Telekom – Haladás Viktória 4-1 (3-0)

FTC-Telekom: Barti – Demeter (Murár, 68.), Csigi, Zlidnis (Németh H., 78.) – Pusztai, Csányi, Fenyvesi (Németh D., 46.), Vágó (Nagypál, 68.), Szabó – Siklér – Ivanusa (Nagy, 46.)
Játékos-edző: Vágó Fanny

Gólok: Csányi (2.), Siklér (11.), Pusztai (39.), Csigi (63. – büntető), illetve Kovács (65.)

Szekszárdról is elhoztuk a három pontot

Női labdarúgóink 2-1-es győzelmet arattak a Simple Női Liga 21. fordulójában.

Gólzápor az ETO ellen

Női labdarúgócsapatunk 8-0-s győzelmet aratott a Simple Női Liga 20. fordulójában.

Erődemonstráció Felcsúton

Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk 5-0-s győzelmet aratott a Puskás Akadémia otthonában a 19. fordulóban.

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Csányi betalált, vereség Törökországban

A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Hatot lőttünk a Fehérvárnak

Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.