A magyar női labdarúgó-válogatott kedd este Írországot fogadta a Nemzetek Ligája B divíziójának második fordulójában. Az Új Hidegkuti Nándor Stadionban lejátszott mérkőzésen a Margret Kratz vezette magyar együttes kezdőcsapatában kapott helyet az FTC-Telekom három játékosa, Papp Luca, Fenyvesi Evelin (6) és Szabó Viktória.

A vendégek már az első félidőben kétgólos előnybe kerültek. A fordulás után az írek szinte azonnal megszerezték harmadik góljukat is, majd a 69. percben Denise O'Sullivan egy gyönyörű támadás végén állította be a 4-0-s végeredményt.
Az első alkalommal kiírt női Nemzetek Ligájában Magyarország az írek mellett az északírekkel és az albánokkal van egy csoportban. A magyar együttes az első fordulóban, Albániában 0-0-s döntetlent ért el.
Nemzetek Ligája, B-divízió, 2. forduló
Magyarország–Írország 0-4 (0-2)
Budapest, Új Hidegkuti Nándor Stadion. Játékvezető: Zuzana Valentová (szlovák)
Magyarország: Szőcs – Kovács L., Papp L., Turányi, Németh H. (Pápai E. a szünetben), Palkovics (Vida a szünetben) – Zeller, Süle D. (Vachter a szünetben), Fenyvesi (Savanya 72.), Szabó V. – Kaján (Nagy V. 90+1.). Szövetségi kapitány: Margret Kratz
Gólszerzők: Hayes (0–1) a 18., McCabe (0–2) a 42., Carusa (0–3) a 49., O'Sullivan (0–4) a 70. percben.
Női labdarúgócsapatunk középpályása a Fradival és a válogatottal is nagyszerű idényt zárt.
Kilencszeres bajnok együttesünk a második fordulóban kapcsolódik be a küzdelmekbe.
A rájátszás első körében hazai pályán kezdi a párharcot a magyar női labdarúgó-válogatott.
A magyar női labdarúgó-válogatott Andorra fölényes legyőzésével zárt csoportjában.
Az FTC-Telekom négy játékosa készülhet a nemzeti csapattal az utolsó fordulóra.
A magyar női labdarúgó-válogatott Csányi Diána és Nagy Vanessza góljaival nyert a vb-selejtezőn.
Az FTC-Telekom női labdarúgói megvédték címüket, és a Magyar Kupa megnyerésével dupláztak – VIDEÓVAL!
A Fradi Zóna Plusz by iFOREX Europe adásában Albert Flóriánnal és Ott Eszterrel beszélgettünk.